blank

Watch Dogs 2 Hikaye Videosu

Watch Dogs 2 Hikaye Videosu

Hacker olarak aksiyondan aksiyona koşacağımız ve adrenalinin hiç durmadığı bir oyun geliyor. Watch Dogs 2 hikaye videosu yayınlandı.

Watch Dogs 2 oyununun renkli kişiliğe sahip karakterlerinin arkasında nasıl bir dünya var hep birlikte göreceğiz. Yayımlanan tanıtım videoları ile bir hayli ilgi toplayan ve teknik olarak da yeni nesile ayak uydurma iddiası ile gelen Watch Dogs 2 hikaye videosu yayınlandı. Watch Dogs 2 karakteri Marcus oyuncuların oynayacağı karakter olacak. Kendisi eylemci kişiliği ile ön plana çıkıyor ve DedSec adı verilen bir Hack grubu ile birlikte çalışıyor. Oyunun bu cyperpunk temalı karakterleri yeni oyunda biraz daha gösterişli ve büyük yeteneklere de sahipler. Sadece hacker zekası ve bilgisi ile değil, aynı zamanda Marcus atletik yapısı ile de ön planda olacak. Bu kez bizi bizden alacak ve oyuncuları ekranlara yapıştıracak gibi gözüküyor. Zaten yapımcılar oyunun bir önceki gibi olmaması içinde ellerinden geleni yapıyorlar.

Yapımcılar bir seri başlattılar. Bu video serisi ise Uzaktam Erişim adlı bir seri olacak ve bu videolarda oyunun daha da derinlerine gidilerek oyunculara bilgiler verilecek. Bu video Watch Dogs 2 Remote Access serisinin ilk bölümü ve bu bölümde yapımcılar bizlere DedSec isimli hacker grubunun üyelerini kısaca tanıtıyorlar. Marcus ana karakterimiz ile tanışıyoruz ve onun dışında DedSec üyesi olarak The Wrench, Sitara ve Josh var.

Watch Dogs 2 hikaye videosu

Yayınlanan Watch Dogs 2 hikaye videosu ile birlikte oyundaki bazı kötü karakterler hakkında da bilgi sahibi oluyoruz. Watch Dogs 2 hikaye videosu bizlere gösteriyor ki oyun hackerlık konusuna oldukça odaklanıyor. Müthiş bir senaryo ve deneyim sunacak olan oyunda multiplayer olarak bir çok yenilikte gelmiş durumda. Watch Dogs 2 hikaye videosu ile birlikte bizlere Blume isminde bir şirketi gösteriyor. Duscon Nemec adında birisi tarafından yönetilen bu şirket şehrin neredeyse tüm iletişimini tek elinde tutuyor.

Watch Dogs 2 çıkış tarihi 15 Kasım 2016 olarak kesinleşmiş durumda ve tüm platformlar için geliştirildi.

Watch Dogs 2 Hikaye Videosu