blank

Watch Dogs 2 Yeni Hacker Karakterleri ile Tanışın

Watch Dogs 2 Yeni Hacker Karakterleri ile Tanışın

Watch Dogs 2 bu kez oyun camiasını ilk duyurusu ile sallamayı başardı. Gün geçtikçe daha da ilginçleşen bir oyuna dönüyor. Yapımcılar Watch Dogs 2 Yeni Hacker Karakterleri ile ilgili bir video paylaştı.

Watch Dogs 2 oyununun renkli kişiliğe sahip karakterlerinin arkasında nasıl bir dünya var hep birlikte göreceğiz. Yayımlanan tanıtım videoları ile bir hayli ilgi toplayanve teknik olarak da yeni nesile ayak uydurma iddiası ile gelen Watch Dogs 2’den bugün yeni bir geliştirici günlüğü yayımlandı.

Watch Dogs 2 Yeni Hacker Karakteri Marcus oyuncuların oynayacağı karakter olacak. Kendisi eylemci kişiliği ile ön plana çıkıyor ve DedSec adı verilen bir Hack grubu ile birlikte çalışıyor. Oyunun bu cyperpunk temalı karakterleri yeni oyunda biraz daha gösterişli ve büyük yeteneklere de sahipler. Sadece hacker zekası ve bilgisi ile değil, aynı zamanda Marcus atletik yapısı ile de ön planda olacak. Watch Dogs 2 Yeni Hacker Karakterleri bu kez bizi bizden alacak ve oyuncuları ekranlara yapıştıracak gibi gözüküyor. Zaten yapımcılar oyunun bir önceki gibi olmaması içinde ellerinden geleni yapıyorlar.

Watch Dogs 2 Yeni Hacker Karakterleri

Yapımcılar bir seri başlattılar. Bu video serisi ise Uzaktam Erişim adlı bir seri olacak ve bu videolarda oyunun daha da derinlerine gidilerek oyunculara bilgiler verilecek. Bu video Watch Dogs 2 Remote Access serisinin ilk bölümü ve bu bölümde yapımcılar bizlere DedSec isimli hacker grubunun üyelerini kısaca tanıtıyorlar. Marcus ana karakterimiz ile tanışıyoruz ve onun dışında DedSec üyesi olarak The Wrench, Sitara ve Josh var.

Oyunun arka planında, geliştiricilerin açıklamalarını da içeren yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Watch Dogs 2 çıkış tarihi Kasım 2016 olarak kesinleşmiş durumda. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için raflardaki yerini almış olacak.

Watch Dogs 2 Yeni Hacker Karakterleri

https://www.youtube.com/watch?v=4H24UCLSqZc