blank

Watch Dogs 2 Multiplayer Videosu Gamescom 2016

Watch Dogs 2 Multiplayer Videosu Gamescom 2016

Ubisoft Gamescom 2016 etkinliğinde Watch Dogs 2 multiplayer videosu paylaştı. Bu videoda oyun içerisinde PvP nasıl yapılıyor bunu görmüş oluyoruz.

Yapımcılar Watch Dogs 2 multiplayer videosu ile bizlere oyunun senaryosu ile birlikte co-op şekilde çalışabileceğini açıkladılar. Tabi burada şöyle güzel bir olay var. Yapılan açıklamalar bizlere şunu gösteriyor. Herhangi bir co-op’dan bahsetmiyoruz daha geliştirilmişi desek yeridir. Çünkü siz senaryo da örneğin bir görevi tamamlarken polis ile aranızda bir kovalamaca başladı. Bir diğer oyuncu burada devreye girip polislerle bir olup onlara yardım edip sizlerin yakalanmasını da sağlayabiliyor. Yani co-op derken sadece birlikte görevlerin yapıldığı şekilde düşünmemek gerekiyor. Aynı şekilde sizlerde başka bir arkadaş grubu bir görevdeyken onların görevlerini bertaraf edebileceksiniz. Hal böyle olunca oyunun içindeki aksiyonu düşünemiyoruz.

Watch Dogs 2 multiplayer videosu

Peki GTA 5 içerisinde olduğu gibi bazen bir görevi sakin bir şekilde tamamlamak ve tek başınıza oynamak istiyorsanız eğer çevrimdışı olmanız gerekecek. Çünkü çevrim içi olduğunuzda işler biraz daha karmaşıklaşmaya başlıyor. Oyun içerisinde zaten diğer oyuncuların yaptıkları aktiviteleri görebilecek onlarla birlik olabileceksiniz. Veya bir grup olarak oynadığınız oyunda başka bir hacker grubuna tamamen düşman tavırlar sergileye bileceksiniz. Watch Dogs 2 multiplayer videosu bizlere bunları üstün körü anlatıyor aslında. Watch Dogs 2 PvP modu ile birlikte resmen müthiş olmuş olacak. Çünkü PvP modu içerisinde sadece birbirimiz ile kapışık hiç bir görev yapmadan saçma sapan etrafta dolaşmaktansa online olarak birlikte ve diğer çetelerin içerisinde senaryoyu da ilerletebilmek çok güzel. Ayrıca oyun içerisinde bir Hacker grubu olarak başka bir Hacker gruplarını avlamak sizlere oyunda bir ün kazandıracak. Tabi bunu tek başınıza da yapabilirsiniz veya başka yalnız bir oyuncu sizin grubunuzu da avlayabilir.

Watch Dogs 2 multiplayer videosu bizlere başka bir PvP modundan da bahsediyor. Bu da tamamen hack üzerine kurulu. Zaten olayımız bu. İlk oyunda başka oyuncular ile birlikte birbirimizi hackleyerek farklı şeyler yapıyor ve kapışıyorduk. Burada da aynı şekilde ancak bu mod da yine diğerleri gibi senaryo içerisinde devam ederken yapılabilir durumda. Yani bu mod oynanırken de senaryo devam ettirilebilecek. Watch Dogs 2 multiplayer videosu ile birlikte birde tabi ki yeni oyuna eklenen ve en çok dikkat çeken şeylerden bir diğeri ise Drone araçları. Bu araçlar ile diğer hacker gruplarının başını belaya verecek, onların kafalarını karıştıracak ve ortalığa çorba olacağız. Çok eğleneceğimiz şimdiden çok belli.

Watch Dogs 2 Multiplayer Videosu Gamescom 2016