blank

Watch Dogs 2 Yeni Oynanış Videosu Multiplayer Modundan

Watch Dogs 2 Yeni Oynanış Videosu Multiplayer Modundan

Ubisoft Almanya’da vurduğu damga ile birlikte yeni oyunları için videolara devam ediyor. Watch Dogs 2 yeni oynanış videosu multiplayer modunda serbest gezmenin keyfini gösteriyor.

Bu video ile birlikte oyunun açık dünya yapısını ve multiplayer modunda oynanışı daha çok görüyoruz. Eski videolarına nazaran çok daha fazla bilgi edinmiş oluyoruz. San Francisco sokaklarını ve atmosferini bu videodan görüyoruz. Yaşayan dünyayı da bu şekilde keşfetmiş oluyoruz. Multiplayer üzerinden serbest olarak hack yapabiliyor, drone kullanabiliyor ve başka çetelere pusular kurabiliyoruz. Geliştirilmiş hack seçeneklerinden, eski oyuna nazaran çok daha gerçekçi ve daha uygun hale getirilmiş araç sürüş deneyimine, yaşayan dünyanın dükkanlarından, kendi özelleştirmelerimize yani kıyafetler, aksesuarlar vs. Ayrıca eşli oyun yapısından da görüntüler bulunuyor. Arkadaşınız ile birlikte oynarken ki deneyimi de bizlere göstermiş oluyor. Oyun içerisindeki karakterimizin gizli ve atletik yapısı da aslında ortaya çıkıyor.

Watch Dogs 2 yeni oynanış videosu

20 dakikalık Watch Dogs 2 yeni oynanış videosu ile birlikte eskinin bir Watch Dogs hayranı olarak bizler oyunu çok iyi bulduk. Daha önceki videoların üzerine bunu da izledikten sonra geliştirilmiş özelliklerin neredeyse sınırı yok. Ancak yine dönüp dolaşıp aynı yere takılıyoruz ve yapımcı Ubisoft olunca oyunun başına gelebilecek kötülüklere de üzülüyoruz. Watch Dogs 2 yeni oynanış videosu bizlere çok umut veriyor. Bizlerde bir hacker hayatını deneyimleyebilmek için sabırsızlanıyoruz tabi ki.

Watch Dogs 2 çıkış tarihi 15 Kasım 2016 olarak kesinleştirildi. PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını yapacak.

Watch Dogs 2 Yeni Oynanış Videosu