blank

The Watchmaker Çıkış Tarihi

The Watchmaker Çıkış Tarihi

The Watchmaker PC ve konsollar için geliştirildiğini duyurdu ve The Watchmaker Çıkış Tarihi aralık olarak verildi.

Micropsia Games tarafından geliştirilen The Watchmaker 1C firması tarafından dağıtılacak. The Watchmaker temel olarak puzzle üzerine kurulu bir macera oyunu. Oyun platform olarak PC ve konsollar için geliştirildi. Yapımcılar GamesCom 2016 etkinliğinde oyunlarını oyuncuların denemeleri için sunacaklar.

The Watchmaker Çıkış Tarihi

The Watchmaker oyunu aslında bir saat kulesinin içerisinde geçiyor. Karakterimiz bu saat kulesi içerisinde bir maceraya atılıyor. Oyunun tasarımı Steampunk olarak düşünülmüş. Yapımcılar oyunu masal dünyası içerisinde geçiriyor. The Watchmaker içerisinde karakterimizin ismi Alexander ve kendisi bu saat kulesinin koruyucusu. Sabote edilmiş bir saat kulesi düşünün ve bunu korumak zorundayız. Alexander gün içerisinde rutin olarak saat kulesini tamir etmekte ve kulenin bakımını üstlenmekte. Fakat gelişen sabotaj yüzünden oyuncuların yönetimine bırakılan Alexander bu durumu çözmek zorunda.

The Watchmaker çıkış tarihi yapımcılar tarafından aralık olarak verildi. Tam tarihi henüz belirlenmemiş olan oyunun PC ve konsol platformlarına geleceği duyuruldu. The Watchmaker çıkış tarihi 2017 yılının ikinci çeyreği olarak kesinleştirildi. Yapımcılar oyunun ekran görüntüleri ve birde tanıtım videosunu resmi olarak paylaştılar.

The Watchmaker Ekran Görüntüleri

The Watchmaker Duyuru Fragmanı