blank

WildStar F2P Tarihi Açıklandı !

Carbine Studios tarafından geliştirilen ve NCSoft tarafından dağıtımı gerçekleştirilen WildStar, bildiğiniz gibi geçtiğimiz senenin başında PC platformu için piyasadaki yerini almıştı.

Piyasaya sürülmesinin üzerinden çok geçmeden oyuncuların ilgisini kaybeden yapım, ciddi anlamda oyuncu kaybetmiş ve fiyaskoyla sonuçlanan günümüz Devasa Online Oyun’larından bir tanesi olmuştu. Sunduğu dövüş mekanikleri, karikatürize oyun grafikleri ve oyun zorluğuyla HardCore oyuncu kitlesini canlandırmayı hedefleyen yapım, tüm bunları yerine getirmeyi başarmış olsa da firma için durum istediği şekilde ilerlemedi.

Bu senenin yaz aylarında duyurulan WildStar F2P (Oynaması Ücretsiz) ile yapımı tekrardan canlandırmayı hedefleyen Carbine Studios, bugün sonunda çıkış tarihi oyuncularla paylaştı. Yapım, 29 Eylül tarihinden itibaren F2P bir oynanış sistemine geçecek. Bu sayede yapım istediği başarıya ulaşabilecek mi? Bunu bekleyip göreceğiz. Ayrıca yapımın F2P versiyonu için yayınlanan videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

WildStar F2P Fragmanı