blank

Wildstar Free to Play Ücretsiz Oluyor

MMO dünyasının sevilen oyunlarından biri haline gelmiş olan Wildstar artık ücretsiz olacak.

NCSOFT ve Carbine Studios ekibi yaptıkları açıklama oyunlarının artık ücretsiz olarak oyunculara sunulacağını belirtti. Yapımcılar oyunun ücretli halinde devam eden sürekli destek ve güncellemelerin devam edeceğini. Bu desteğin hiç bir zaman kesilmeyeceğini ve artık oyunlarının milyonlarca oyuncuya açılacağını söylüyorlar. Bu bilgilerden sonra tabi ki oyunu daha önceden ücretli hali ile oynayan oyunculara yöneltilen sorular, Wildstar ücretsiz olursa ne olacak? şeklinde.

Oyunu ekibimizden devamlı şekilde oynayan bir kişi olarak bu haberden sonra oyundan soğuduğumu açık ve net bir şekilde kişisel olarak belirte bilirim. Neden derseniz oyunun Free to Play yani Oynaması Ücretsiz olmasından sonra artık sistem kesinlikle parayı veren düdüğü çalar şekline döneceğine eminim. El emeği göz nuru ilerletmeye çalıştığınız karakteriniz muhtemelen bir süre sonra parayı basıp gelmiş bir kişi tarafından tarumar edilecek ve moraliniz bozulacak.

Neyse haberimizde kişisel görüşümüzü de böylelikle aktarmış olduk. Umarız oyun belirttiğimiz şekilde bir hal almaz ve hepsinden farklı olan atmosferine ve güzelliği ile MMO dünyasında devam edebilir. Yapımcı ekip bu duyuru ile birlikte birde video yayınladı, iyi seyirler…

Wildstar Free to Play Oynaması Ücretsiz Duyuru Videosu