blank

Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine Çıkış Tarihi

Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine Çıkış Tarihi Açıklandı

Yapımcılar The Witcher 3 Wild Hunt için gelecek olan son genişleme paketi The Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine çıkış tarihi sızıntılarından sonra resmi olarak duyurdular.

Ayrıca oyunun limitli üretilmiş Blood and Wine özel baskılı bir kutu versiyonu da olacağını söyleyen yapımcılar, kutu içerisinde ek pakete özel kartlarının da olduğunu açıkladı. Bu genişleme paketi ayrıca da satın alınabilir durumda. Blood and Wine oyuna bir çok yenilik getiriyor. Ek paketin oyun süresinin ise 30 saatin üzerinde olduğu söylendi. Bir çok ana ve yan görevlerinde bu ek paket ile birlikte geldiği ve yeni haritanın da ek paketler arasındaki en büyüğü olduğu kesinleşti. Görünen o ki oyunun son ek paket, bizlerin saatlerini yine Witcher 3 Wild Hunt için harcatacak derecede güzel ve kendine has ayrı birde hikayesi var. Söylenmeden unutulmayacak şey ise oyunun bundan sonra hiç bir güncelleme almayacağı ve Witcher 3 efsanesinin de böylelikle biteceği.

Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine Çıkış Tarihi 31 Mayıs 2016 olarak kesinleşmiş durumda.


Bırakalım CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 oyunu ile ilgilensin ve bir efsane daha oyun dünyasına kazandırsın. Bununla ilgili bilgiler edinmek istiyorsanız da aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli;


Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine Tanıtım Videosu