blank

The Witcher 3 Türkçe Dil Desteği GOTY Versiyonunda

The Witcher 3 Türkçe Dil Desteği GOTY Versiyonunda

23 Studios tarafından resmi olarak oyunun Türkçe dil desteği geleceği doğrulandı. The Witcher 3 Türkçe dil desteği oyunun Game of the Year versiyonu ile birlikte geliyor.

Stüdyonun yaptığı açıklamada;

Witcher hayranlarına müjde!
Türk oyuncuların gözde oyun serilerinden olan Witcher serisinin üçüncü oyunu The Witcher 3 Wild Hunt, Game of the Year (Yılın Oyunu) Sürümü’yle Türkçe menü ve altyazı desteğine kavuşuyor. Türk oyuncuların yoğun ilgisini göz önüne alan CD Projekt RED’le yürüttüğümüz ortaklık sonucu, bu projeyi sizlerle paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. 30 Ağustos’ta çıkışını yapacak olan Yılın Oyunu Sürümü’nde şimdiye kadar çıkmış tüm indirilebilir içerikler ve eklenti paketleri yer alıyor ve hepsi de Türkçe altyazı seçeneğiyle oynanabilir olacak. Aynı gün içerisinde gelecek olan yamayla Türkçe içerik son sürüme kavuşacak.
The Witcher 3 Türkçe
Türk oyuncuların en çok merak ettiği şey bu olsa gerek. Çünkü bir çok oyuncunun oyuna sahip olmasına rağmen Türkçe dil desteğinin gelmesini bekleyip oyunu bitirmediler. Gerçekten bu şaka değil bu tarz oyuncuların çok fazla olduğunu bizde biliyoruz. Senaryodan hiç bir şey kaçırmak istemeyen bir çok oyuncu bu haberi bekliyordu. Artık resmi olarak GOTY versiyonunda Türkçe dil desteği doğrulandı.