blank

World of Tanks 9.15 Güncellemesi Yayımlandı

World of Tanks 9.15 Güncellemesi Yayımlandı

Güncelleme tanklara, oyun arayüzüne ve oyuncu deneyimine uzun süredir beklenen yenilikleri getiriyor

World of Tanks 9.15 güncellemesi ile tankçıların her daim yanında olduğunu ve onların isteklerini dinleyip değerlendirdiğini bir kez daha ortaya koyuyor. Bu güncelleme ile oyuncu topluluğundan uzun süredir gelen istekler oyuna eklenmiş bulunmakta. Geliştiriciler, oyunculardan gelen geribildirimler doğrultusunda tankların arasındaki güç dengelerini daha da oturttuklarının altını çiziyorlar. Ayrıca 9.15 güncellemesinde oyunun arayüzüne ve oyuncu deneyimine gelen düzeltmeler, ses ve fizik güncellemeleri de bulunuyor.

World of Tanks?in zaman içerisinde gelişen ve iyileşen bir oyun olmasında oyuncuların katkısı çok büyük. Bu güncellemede client?a birkaç popüler mod eklenerek çok daha kullanıcı dostu olması sağlanmış durumda. Bundan böyle garaj filtrelerini genişletmek, bugüne kadar görme imkânı olmayan araç özelliklerini görüntüleyebilmek mümkün olacak. Bu özellikler belli başlı araç yükseltmeleri kullanıldığında gerçek zamanlı olarak değişiyor ve oyunculara kolaylık sağlıyor olacak.

World of Tanks Global Yayın Sorumlusu Anton Pankov konuyla ilgili düşüncelerini, ?9.15 güncellemesi için çalışmalara başlamadan önce oyuncularla ve kanaat önderleriyle forumlar, sosyal medya kanalları ve oyuncu buluşmaları aracılığıyla bir araya gelerek oyunla ilgili geribildirimlerini topladık. Ardından, elimizdeki özellikler ve mekanikleri test sunucularında hayata geçirip uzunca bir süre denedik. Önümüzdeki dönemde de oyunculardan gelen talepleri değerlendirmeye ve oyuna getirmeye devam ediyor olacağız. Bunların ilki de World of Tanks tarihindeki en büyük değişikliklerden biri olan sandbox. Oyundaki her tank elden geçirilecek ki tahmin edeceğiniz üzere bu oldukça zorlu bir iş. Bunun için oyuncu topluluğumuzla dirsek temasında olmak hayati önem taşıyor çünkü World of Tanks?i daha da iyi bir oyun haline ancak hep birlikte getirebiliriz,? şeklinde dile getirdi.

Bir önceki güncellemeyle gelen iyileştirilmiş fizik motoru ve sesler de geliştirilmeye devam ediyor. Artık tankınızın devrilme olasılığının ve yüksekten düştüğünüzde aldığınız hasarın daha az olduğunu göreceksiniz. Bu güncellemeyle savaşın kaderini değiştirecek hayati önem taşıyan bir anda fizik motoru ya da coğrafyanın size engel olmasının önüne geçiliyor.

Tüm bunların yanı sıra oyun motoruna gelen iyileştirmeler sayesinde bilgisayarınızın konfigürasyonları ile doğru orantılı olarak performans artışı ve eskiye oranla daha sabit FPS değerleri gibi oyundan aldığınız keyfi arttıracak yenilikler de sizleri bekliyor.

World of Tanks 9.15 güncellemesi ile ilgili daha fazla bilgi için http://worldoftanks.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.