blank

World of Tanks Konsol Sürümüne 2.3 Güncellemesi Geldi!

Konsol Oyuncuları World of Tanks’te “Team Destruction” Modu ile Kapışmaya Hazır Mısınız?

Yeni hafif tanklar, PvE seçenekleri ve Premium SU-76I, konsolları şenlendirmeye geliyor.

Wargaming bugün itibariyle World of Tanks Xbox One ve Xbox 360 versiyonlarına 2.3 güncellemesinin geldiğini duyurdu. Bu güncelleme ile konsollara “Team Destruction” oyun modu, PvE eklentileri, 3 geliştirilmiş harita, klan oluşturma yetisi, 6 yeni hafif tank ve Premium SU-76I geldi.

Oyunculardan gelen yoğun istek üzerine eklenen “Team Destruction” modu, düşmanı belli bir süre içeresinde alt etmeyi gerektiriyor. Bu mod tüm haritalarda geçerli olup, maç sonunda oyunda en fazla tankı kalanın galibiyetiyle sonuçlanıyor.

2.3 güncellemesi aynı zamanda birçok hafif tankın da gelişini müjdelemekte. ABD tankları arasına T37, M41 Walker Bulldog, T49 ve M24 Chaffee katılırken LTTB ve ?-54 ltwt ise Sovyet kuvvetlerinin saflarında yer alacak. “Airfield”, “Siegfried Line” ve “Live Oaks” adlı gelişmiş haritalar da bu güncelleme ile geri dönüyor. Son olarak PvE modu “Proving Grounds” sayesinde oyuncular PvP savaşlara katılmadan önce yeteneklerini ve taktiklerini test edebilecekleri yeni bir alana sahip olacaklar.

2.3 güncellemesi ile ilgili daha fazla bilgi için http://console.worldoftanks.com/en/news/pc-browser/announcements/update_2-3-overview/ adresini ziyaret edebilirsiniz.