blank

World of Warships’e Almanlar Geliyor

Dünyanın en büyük oyun şovlarından biri olan Gamescom gitgide canlanıyor Wargaming firmasından da yeni haberler geliyor.

Beta testinin son aşamasında World of Warships’i daha geniş oyun kitlesine sunmalarının ardından, Alman Gemileri gerçekten açık sulara geliyor ve bundan ötürü son derece heyecanlıyız. Resmi yayının ardından, oyunu destekleme gayretleri son sürat devam edecek; topluluk etkinlikleri, oyun içi yarışmalar, özel etkinlikler ve çok daha fazlasına tanık olacaksınız.

Alman gemileri, World of Warships’e geliyor

Gerçi bu konuda birkaç ipucu verilmişti ve şimdi oyuna iki adet küçük ama belirgin kuvvetini getiren Alman donanmasını nihayet açıklandı. Güçlü Bismarck sınıfı zırhlıların ünlü ikilisi olan eşsiz Bismarck ile kardeş gemisi Tirpitz, yani “Fjordların canavarı”. Bu gemilerin her ikisi de VIII. Seviyedeki hak ettikleri konumda bulunacak; bunların ilki standart bir gemi olarak görev yaparken diğeri ise bir premium gemi olacak.

Bunun dışında, ilk tam teşekküllü Alman filosu, oyuna Ekim ayında eklenecek olan çeşitli kruvazörler getirecek. Hem Bismarck, hem Tirpitz, hem de kruvazör dalının ilk iki gemisi olan Hermelin ile Dresden, Almanya’nın Köln kentindeki Gamescom Wargaming standında oynanabilir.

 World of Warships Alman Gemileri Ekran Görüntüleri