blank

WWE 2K17 Finn Balor Giriş Videosu

WWE 2K17 Finn Balor Giriş Videosu

WWE serisinin yeni oyunu WWE 2K17’den geçtiğimiz hafta ilk oyun içi video yayımlanmış ve bu Brock Lesnar’ın giriş videosu olmuştu. Geçen serilerde olduğu gibi tanıtım ve içerik videolarını IGN yayımlamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz serilerdeki gibi çıkışına yakın kala dönemlerde IGN üzerinden haftanın bir günü oyunda bulunacak roster’ın bir kısmı paylaşılıyor. Ayrıca o gün yeni bir oyun içi videoda oyuncularla paylaşılıyor. Bu hafta da gerçekleştirilen bu haber sonucunda yeni karakter görselleri, yeni 22 güreşçi ve Finn Balor’un giriş videosu oyuncularla paylaşıldı.

Bu haftaki giriş videosu olarak NXT TakeOver: Dallas şovunda Finn Balor’un testereyle yapmış olduğu giriş ele alınmış. Önceki serilerde o karakterin hangi girişi videoda tanıtıldıysa bütün oyunda sürekli o girişi yapıyordu. Umuyoruz ki Finn Balor oyunda sürekli bu girişi kullanmayacaktır çünkü güncel girişi böyle değil ve Debut’unun ardından da değişmelere uğradı. Tahminimizce bir önceki seride olduğu gibi bunun yanı sıra bir adet normal Demon girişi ve güncel kullandığı boyasız girişi de bulunacaktır.

Bir önceki gelen ilk oyun içi videosu olan Brock Lesnar’ın girişi videosunda en son 2009 serisinde bulunan maçın seyircilerin arasına taşınma olayının WWE 2K17’de de olacağını görmüştük. Yeni gelen Finn Balor giriş videosunda da en çok gözümüze çarpan kıyafetler oluyor. Tamamıyla gerçekçi hale getirilen kıyafetler artık güreşçiye bağlı kalmaksızın o anki şartlara göre hareket ediyor.

WWE 2K17’nin 11 Ekim’de PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 platformlarına çıkış yapacağını hatırlatıyor, sizleri Finn Balor’un giriş videosu ve yeni ekran görüntüleriyle baş başa bırakıyoruz.

 

WWE 2K17 Finn Balor Giriş Videosu

 

WWE 2K17 Finn Balor Giriş Videosu

WWE 2K17 Finn Balor Giriş Videosu

WWE 2K17 Finn Balor Giriş Videosu