blank

Yakuza 6 Hikaye ve Oynanış Videosu

Yakuza 6 Hikaye ve Oynanış Videosu

Yakuza 6 hikaye ve oynanış videosu arka arkaya yayınlandı. Sega tarafından paylaşılan bu videolar ülkemizdeki Yakuza hayranlarını da meraklandırdı.

Duyurusu ve lansman yapılmasının ardından oyuncuların merakla bekleyişe koyulduğu yapım aslında her ne kadar 5’te üst düzey bir popülariterliği yakalamış olsa da bu ilgi 6’da devam edecek gibi gözükmüyor. Fakat yapımın benzersiz oynanışı, açık dünya olması ve her saniye aksiyonun bitmemesi gibi özellikleri bir çok oyuncuyu da cezbetmeyi başarıyor.

Yakuza 6 Hikaye ve Oynanış Videosu

Yeni gelen fragmanda ilk göze çarpan tabii ki muazzam grafikler oluyor. Gerek aksiyonuyla, gerek oynanışıyla tek kelimeyle harika diyebileceğimiz yapım grafikleriyle de olağanüstü bir oyun haline gelmeyi başarmış durumda. Yakuza 6 şimdilik sadece Japonya için çıkacak. Ülkemizdeki Yakuza hayranlarına kötü haberi vermiş oluyoruz ancak tabi ki oynamak istiyorsanız Japon sitelerinden ön siparişleri şimdiden yapmanız gerekiyor. Oyun daha sonrasında Avrupa çıkışını yapacak mı henüz böyle bir kesin bilgi yok o yüzden çıkacak diyemeyiz.

Yakuza 6 Hikaye ve Oynanış Videosu

Yakuza 6 sadece Playstation 4 için geliştirildi. Yani oyunun başka herhangi bir platformda oynanması mümkün değil. Yapımcılar daha sonrasında platformları da genişletirler mi bilemiyoruz. Çünkü bununla ilgili de herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Yakuza 6 çıkış tarihi 8 Aralık 2016 olarak gözüküyor. Maalesef sadece Japonya’da çıkış yapacak. Umarız Avrupa çıkışı gecikmez hatta çıkmama gibi bir durumda söz konusu olmaz umarız.

Yakuza 6 Hikaye ve Oynanış Videosu