blank

Yakuza 6 Yeni Fragman

Yakuza 6 Yeni Fragman

Sega’nın geliştirmekte olduğu Yakuza serisinin son oyunu olan Yakuza 6’dan yeni bir fragman paylaşıldı.

Bir önceki oyun olan Yakuza 5, 2012 yılında yine Sega tarafından sadece Japonya’da olmak üzere PS3 platformuna çıkartılmıştı. Oyuncuların büyük ilgi ve odağını yakalamayı başaran yapım 2015’te ise Yakuza 5’i bütün Avrupa’daki oyunculara sundu.

Yakuza 6 Yeni Fragman

Yakuza 6 Yeni Fragman

 

Yakuza 5’i şimdilik bir kenara bırakalım ve Yakuza 6’ya geri dönelim. Duyurusu ve lansmanının yapılmasının ardından oyuncuların merakla bekleyişe koyulduğu yapım aslında her ne kadar 5’te üst düzey bir popülariterliği yakalamış olsa da bu ilgi 6’da devam edecek gibi gözükmüyor. Fakat yapımın benzersiz oynanışı, açık dünya olması ve her saniye aksiyonun bitmemesi gibi özellikleri bir çok oyuncuyu da cezbetmeyi başarıyor.

Yeni gelen fragmanda ilk göze çarpan tabii ki muazzam grafikler oluyor. Gerek aksiyonuyla, gerek oynanışıyla tek kelimeyle harika diyebileceğimiz yapım grafikleriyle de olağanüstü bir oyun haline gelmeyi başarmış durumda. Oyuncular tarafından da ciddi anlamda beğenilen yeni fragman, şimdiden bizi bile heyecanlandırmayı başardı.

15 Eylül’de Tokyo Game Show’da duyurusu ve tanıtımı gerçekleştirilen Yakuza 6, sadece PlayStation 4 platformu için 8 Aralık tarihinde raflardaki yerini alacak.

Yakuza 6 Yeni Fragman