blank

Yeni Battlefield 4 Haritası Harika Görünüyor

Efsane serinin efsane oyunu Battlefield 4 için yapımcı firma DICE aralıksız çalışıyor olsa gerek. Bu güne kadar oyun için yayınladıkları yeni içerikler, haritalar ve mekanikler ile oldukça başarılı işlerin altına imzalarını attılar.

Tabi ki bu da oyuncu kitleye büyük ölçüde yansıdı ve emeklerinin karşılıklarını aldılar. Kendisinden sonra yeni bir devam oyunu çıkmış olmasına rağmen, serinin en çok sevilen ve en başarılı oyunu olduğunu ve Battlefield: Hardline’dan daha fazla oyuncusu olduğunu kesinlikle göz ardı edemeyiz.DICE, yapım için çok kısa süre önce Night Operations isimli bir güncelleme ile ilk gece haritası Zavod: Graveyard Shift’i oyuna eklemişti.

Neredeyse 2 yaşında olan oyun için gelecekte yeni içeriklerin devam ettirilmesi planlanıyor. Şu anda DICE, iki tane daha harita üzerinde çalışıyor, bazı okuyucularımızın hatırlayacağı aslında Battlefield 2 haritası olan Dragon Valley’in yeniden düzenlenerek oyuna eklenmesi üzerinde çalışmalar devam ediyor. Şu anda Topluluk Test’i aşamasında olan harita için, Berdu isimli kullanıcı Dragon Valley’in ne kadar harika göründüğünü gösterdi. Yeni haritanın resimlerini galerimizden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.