blank

Yeni God of War Oynanış Videosu – E3 2016

Yeni God of War Oynanış Videosu – E3 2016

Şüphesiz ki koca fuara damgayı Sony vurdu demek yanlış olmaz. Genel olarak herkeste de aynı görüşler mevcut. Sony yaptığı bomba yeni oyun duyuruları ile bütün izleyicileri heyecanlandırdı.

En çok beklenen duyurulardan bir tanesi de Yeni God of War oyunu idi. Daha öncesinde çıkan bir çok dedikodu, sızıntı haberleri vs. yanlış çıkmadı aynen sızdırılan haberler gibi bir God of War bizleri bekliyor. Burada yapımcılar da kısa bir fragman veya videodan ziyade oyunun direk oynanışı ile ilgili 10 dakikalık video ile yeni God of War oyununu duyurdular.

PlayStation 4 için özel duyurulan God of War’ın oynanış videosunda Kratos’u yaşlanmış ve oyundaki kamera açısını değişmiş görüyoruz. Ayrıca yapımcılar tarafından oyun ile ilgili bazı detaylarda paylaşıldı. Oyunun hikayesi İskandinav mitolojisini içerecek, oyunun tamamını Kratos olarak oynayacağız. oyun God of War 3’ten uzun yıllar sonra geçiyor olacak. Oyun büyük bir haritaya sahip olacak fakat bir açık dünya oyunu olmayacak. Bunların dışında oyunun içerisinde birçok yeni karakter göreceğiz. Quicktime Event kısmı önceki oyunlara benzer olmayacak bir çok yeniliğe gidilecek. farklı bir şeyler denenecek. Tabi ki böylesine söylemlerden sonra serinin en büyük hayranları da bir şüphe durumuna düştüler. Acaba oyunu çok daha kötü hale getirirlerse falan diye fakat şöyle bir şey var ki, yapımcı firma zaten oyunun duyurusunu oynanış görüntüleri ile tanıttı. İzledikten sonra sizlerde kararlarınızı vereceksiniz.

yeni-god-of-war-oynanis-videosu-cikis-tarihi-ekran-goruntuleri-ne-zaman-cikacak-detaylar-hikaye-1

Yeni God of War oyunu eski oyunlarına benzer bir yapıya sahip olacak fakat yapımcıların özellikle vurguladıkları bir şey var ki oda oyunun çok fazla değişime uğrayacağı. Çok büyük yenilikler ile geleceği. Kesinlikle eski oyunlarının tadını verebiliyor olsa da bambaşka bir deneyim olacağı yönünde.

Yeni God of War çıkış tarihi ise henüz belli değil, fakat söylenenlere bakılacak olursa etkinlikte izlenimlerimizden de anladığımız üzere oyun bu sene gelmeyecek. Muhtemel çıkış tarihi 2017’e kalmış oluyor. Ayrıca yine merak edilen sorulardan bir tanesi oyunu PC ile bir alakası olacak mı ? Bunun da cevabı direk net ve kesin, yeni God Of War sadece Playstation özel geliştiriliyor.

Yeni God of War Oynanış Videosu