blank

Yeni Oyun Hello Neighbor Duyuruldu

Yeni Oyun Hello Neighbor Duyuruldu

Dynamic Pixels tarafından geliştirilen ve yeni bir oyun olan Hello Neighbor, bizleri bol bol gerecek ve eğlendirecek. Zamanında JoWood tarafından geliştirilen Neighbours from Hell isimli oyunu hatırlatan yapım Hello Neighbor, o oyunun 3 boyutlu ve gelişmiş hali gibi duruyor. 2 boyutlu oyunumuzda komşumuzun sinir katsayısını arttırıp oyunu kazanıyorduk. Bunu yaparken de bazı eşyalarla etkileşime girerek farklı kombinasyonlarla komşumuzu sinir krizine sokuyorduk. Bu oyunda da yapı biraz farklılaşarak karşımıza çıkıyor. İşin içine 3. boyutun girdiği bu yeni oyunda yine komşumuza görünmeden hareket edeceğiz ama bu sefer sinir etmek için değil gizlediği şeyi görmek için.

Hello Neighbor

Meraklı Komşu konseptinin her zaman ilgi çektiği oyun sektöründe grafikleriyle de bol bol oynayacağımız bir oyunla karşılaşacağız gibi duruyor. Evin içindeki bodrumda gizlenen şeyi görebilmek için uğraştığımız oyunda komşumuzun dikkatini etraftaki şeylerle dağıtarak evin içine girmeli ve bodruma inmeliyiz. Böylelikle o bölümü bitirebileceğiz. Bölümleri ilerledikçe önlemlerini alan bıyıklı abimiz, eğer eve çok fazla kapıdan girerseniz kapıya kamera koyabilir, camdan girerseniz bubi tuzakları yerleştirebilir. Bu yüzden her zaman düzgün bir strateji kurmalı ve ona göre hareket etmelisiniz.

2017 yılında Steam üzerinden satışa sunulacak oyunun Co-op modu olup olmayacağı bilinmiyor ama olmasını ümit ediyoruz. Aşağıdaki eğlenceli videoyu izleyince sizinde isteyeceğinizden eminiz.