blank

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

Bu yıl çıkması beklenen çok iyi oyunlar olduğunu hepimiz biliyoruz. Yeni gelen oyunlardaki yeniliklerde gerçekten iştah kabartan cinsten. Hal böyle olunca tabi ki Playstore oyuncular için çalışmalarını hızlandırdı ve Yeni oyunlar Playstore Ön Siparişte yerlerini aldı.

2016 yılı bitmeden efsane oyunlar bizlerle buluşacaklar. Tabi ki bunların dışında onlarca oyun yine Playstore ön siparişe açılacak. Ancak şimdiden bunları da kaçırmamanın tam zamanı. TTnet taksitli seçenekleri ile birlikte en yeni oyunlardan geri kalmayın.

Oyunları Playstore üzerinden taksitli seçenekleri ile birlikte ön sipariş edebilmek için resimlerine tıklamanız yeterli.

Battlefield 1

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte
Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

Battlefield 1 Çıkış Tarihi:

21.10.2016

Ön sipariş teklifi

Battlefield 1’e ön sipariş verin ve Hellfighter Pack’in yanı sıra gelecek olan bir haritaya 7 gün önce erişim imkânı kazanın.

 

Oyun hakkında

Topyekûn savaşın şafağına tanık olun. Kuşatma altındaki bir Fransız şehrinin sokaklarından, İtalyan Alplerinin geniş, açık alanlarına ve Arap kum tepelerine kadar çok çeşitli cephelerde savaşlar verin. Büyük çaplı çarpışmalara ister piyade olarak; isterseniz de tank, motosiklet, çifte kanatlı uçak ve dev savaş gemileri gibi kara, hava ve deniz taşıtlarını kullanarak dâhil olun. Dolu dolu senaryo modunda savaşın içindeki yepyeni bir dünyayı keşfedin veya 64 kişinin karşı karşıya gelebildiği epik multiplayer mücadelelere girin. Taktiklerinizi ve stratejinizi yeryüzünün bile parçalandığı, dinamik çevresel yıkıma göre adapte edin.

Üstelik Türkçe metin ve altyazı deteğiyle birlikte!

Football Manager 2017

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte
Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

 

Football Manager 2017 Çıkış Tarihi:

04.11.2016

Bugüne kadarki en gerçekçi ve en sürükleyici futbol menajerliği oyunu olan Football Manager 2017’de en sevdiğiniz futbol takımını kontrol edin. Gerçek hayatta futbol menajerliği yapmaya en yakın deneyim bu!

Yönetilecek 2500’ün üzerinde gerçek kulüp ve sözleşme imzalanacak 500.000’in üzerinde futbolcu ve kadro ile birlikte Football Manager 2017, sizleri canlı, nefes alan bir futbol menajerliği dünyasının merkezine taşıyor. Transferler tamamen sizin kontrolünüzde olacak ve kimin oynayıp kimin yedek kalacağına siz karar vereceksiniz. Taktikler, takım konuşmaları ve saha kenarı talimatları üzerinde tam kontrol sahibi olacak ve beğenilen 3D maç motorumuz ile maçı canlı olarak izleyeceksiniz. Ayrıca, gerçek futbol medyasıyla ilgilenecek, oyuncu memnuniyetiyle ilgili problemleri çözeceksiniz ve kurul her hareketinizi izleyecek. Football Manager 2017 için Steam üzerinden ön sipariş veren oyun severler Football Manager Touch 2017’yi (PC, Mac veya Linux) kazanacaklar ve ön siparişinize karşılık teşekkür niyetiyle, “Yönetim kurulunu geçersiz kıl”, “Kovma yok”, “Tüm iş başvuruları”, “Milli takım yönetimi” ve oyunun “Mücadele” modunda oynanacak olan 3 yeni görevden oluşan Touch için ücretsiz olarak indirilebilir olan çeşitli içeriğin de sahibi olacaksınız. Touch’ta, yönetim için daha akıcı olan transferler ve taktikler yöntemi kullanılır ve bağımsız bir oyun olarak ayrı halde satın alınabilir.

Buna ek olarak, resmi piyasaya çıkış tarihinden yaklaşık iki hafta önce oyunun tamamen oynanabilir “Beta” sürümüne erişim de kazanacaksınız. Beta sürümünde başlanan tek oyunculu kariyerlere oyunun tam sürümünde devam edilebilecektir.

FIFA 17

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte
Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

Fifa 17 Çıkış Tarihi:

29.09.2016

Ön sipariş teklifi

FIFA 17’ye ön sipariş verin ve aşağıdaki ekstra içerikleri kazanın:

 • 5 FUT Draft Token’ı
 • 8 maçlığına kiralık bir FUT oyuncusu (Eden Hazard, Anthony Martial, Marco Reus veya James Rodriguez)
 • Special Edition FUT formaları

Bu sene tamamen değişen ve yeni oyun motoru ile birlikte yeni top fiziği, yeni oyuncu fiziği, animasyonları, grafikler, gerçekçiliği ve yep yeni özellikleri ile birlikte FIFA 17 resmen yılın spor oyunları arasına kesinlikle damga vuracak. Yeni kariyer modu, duran özelliklerinin tamamen değişmesi neredeyse gerçeğe uygun bir futbol oyunu haline gelen FIFA 17 kaçırılmayacak oyunlar arasında.

NBA 2K17

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte
Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

Nba 2K17 Çıkış Tarihi:

20.09.2016

En iyi spor oyunu olan 2K serisinin son oyunu NBA 2K17 ön siparişe açıldı. NBA 2K16’yla rekor kıran bir çıkış gerçekleştiren 2K serisi kendisini daha da geliştirerek geliyor.
Ön sipariş verenlere oyun içinde kullanabilecekleri puanlar ve fazladan eşyalar da veriliyor. Gerçeklikle oyun arasındaki çizgiyi daha da incelten bu yeni ve geliştirilmiş basketbol deneyimini yaşamak için hemen sipariş verin!

Ön sipariş teklifi

NBA 2K17 Erken Erişim: Oyun içindeki MyTEAM modunda kullanabileceğiniz 5000 VC (Paul George’un çıkması garanti olan 3 paketle birlikte) ve çıkış tarihindne 4 gün önce oynamaya başlayabilme imkanı için hemen şimdi ön sipariş verin

Oyun hakkında

NBA 2K16’nın rekor kıran çıkışının ardından, 2K serisi en iyi spor oyunu olma geleneğini 2K17’yle daha da güçlendirmeye geliyor! Her spor oyununun ilham alması gereken seri olarak 2K17 oyunu ileriye taşımaya ve gerçeklikle oyun arasındaki çizgiyi daha da inceltmeye devam ediyor.

Sid Meier’s Civilization VI

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte
Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

Sid Meier’s Civilization VI Çıkış Tarihi:

21.10.2016

Ön Sipariş Teklifi

Ön sipariş verin ve Aztec Uygarlığı Paketi’ne erken erişim sağlayın!

Lider: Montezuma
Özel Birim: Kartal Savaşçıları
Özel Bina: Tlachtli
Wonder: Huey Teocalli

Sid Meier’s Civilization VI, son oyunu 8 milyon, toplamda ise dünya çapında 33 milyon kopya satmış olan ödüllü Civilization serisinin son üyesidir.
Efsanevi oyun yapımcısı Sid Meier tarafından yapılmış olan oyun bir imparatorluk kurarak zamana karşı onu hayatta tutmaya çalıştığınız sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Taş Çağından Bilim Çağı’da dek uzanan bir süreye dayanacak olan temelleri sağlam bir imparatorluk kurarak dünyanın hakimi olun. Savaşlar çıkarın, diplomasi yapın, kültürünüzü geliştirin, tarihin en büyük liderleriyle görüşün ve dünyanın gördüğü en büyük imparatorluğu kurun!
Civilization VI dünyayla etkileşim için yepyeni yollar sunuyor: Şehirler artık haritaya yayılıyor, teknoloji ve kültürdeki geliştirmeler yepyeni potansiyellere sahip ve beş yöntemden birini kullanarak kazanmaya çalışırken karşınıza çıkacak dünya liderleri tarihteki hareketlerine uygun davranışlarda bulunarak sizi engellemeye çalışıyor.

Öne Çıkan Özellikler

 • Yayılımcı İmparatorluklar:İmparatorluğunuzun haritaya yayılışını daha önce hiç olmadığı gibi görün. Her şehir birden fazla alana yayıldığından çevre koşullarını avantaja çevirmek için her bölgeyi ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz.
 • Aktif Geliştirme: Uygarlığınızın gelişim hızını artıran bonuslar açın. Daha hızlı gelişmek için birimlerinizi etrafı keşfetmek için kullanın, yeni kültürlerle tanışın ve çevrenizi kontrol altına alın.
 • Dinamik Diplomasi: Diğer uygarlıklarla olan iletişimleriniz oyunun dönemine göre değişkenlik gösterir, başlarda anlaşmalar hayatta kalma meseleleriyken ileride diplomasi ve çıkar ilişkileri önemli hale gelebilir.
 • Birleşik Ordular: Her altıgene bir birim özelliğin gelişmesiyle destek birimleri diğer birimlerle aynı yerde bulunabilir hale geldi. Benzer birimler de gene bir arada bulunarak daha güçlü hale gelebilirler.
 • Geliştirilmiş Çoklu Oyuncu: Geleneksel çok oyunculu modların yanı sıra, tek bir seride bitebilecek onlarca farklı bölüm arasından birini seçip arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.
 • Her Oyuncu İçin Bir Uygarlık: Civ 6 serinin uzun süreli hayranları için eskiden hiç olmadığı kadar çok seçenek sunuyor. Yeni tutorial bölümleriyse yeni oyunculara işin temellerini öğretmek için özel olarak tasarlandı.

MAFIA 3

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte
Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

Mafia 3 Çıkış Tarihi:

07.10.2016

Ön Sipariş Teklifi

Family Kick-Back paketine sahip olmak için ön sipariş verin. Bu paket üç subayınızın temasına sahip araç ve silahlara sahip olmanızı sağlar. 1968 New Bordeaux, Vietnam’da yıllarca savaştıktan sonra Lincoln Clay artık gerçeği öğrenmişti: Aile birlikte doğduğun kişiler değil, uğruna ölmeye değen kişilerdir. Ne zaman ki ailesi -siyahiler çetesi- İtalyan mafyası tarafından katledildi; Lincoln kendisine yeni bir aile kurarak askeri düzeyde bir intikam yolculuğuna çıkar.

Öne Çıkan Özellikler

 • New Bordeaux; New Orleans’ın Yeniden Düşünülmüş Hali: Dönemin sesleri ve tarzıyla süslenmiş, mafya tarafından kontrol edilen devasa bir açık dünya.
 • Ölümcül Bir Anti Kahraman: Manevi ailesinin ölümü sebebiyle intikam ateşiyle yanan, Vietnam savaşı gazisi yetim Lincoln Clay olun.
 • İntikamınızı Alın: Kendi oyun tarzınızı seçin. İster kaba kuvvetle, ister ateşli silahlarla, ister gizlilikle İtalyan Mafya’sını alaşağı edin.
 • Eski Ailenizin Küllerinden Yenisi Doğuyor: Hangi teğmenlerinizi ödüllendireceğinizi ve hangilerine ihanet edeceğinizi belirleyerek yeni bir suç örgütü kurun.

Dishonored 2

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte
Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

Dishonored 2 Çıkış Tarihi:

11.11.2016

Ön sipariş teklifi

Dishonored 2’ye ön sipariş verin ve Dishonored – Definitive Edition’ın sahibi olun (sınırlı bir süre için).

Oyun hakkında

Dishonored 2’de, Arkane Studios’un elinden çıkan ödüllü Dishonored serisinin sıradaki bölümünde, doğaüstü güçlere sahip suikastçı rolünü yeniden üstlenin. Mistisizmin ve endüstrinin bir arada bulunduğu bir dünyada yol alın. İmparatoriçe Emily Kaldwin olarak mı yoksa kraliyetin koruyucusu Corvo Attano olarak mı oynamayı seçeceksiniz? Bütün oyunu kimseye görünmeden mi geçeceksiniz, sert dövüş sistemini sonuna kadar kullanacak mısınız, yoksa ikisini bir arada mı değerlendireceksiniz? Düşmanlarınızı alt etmek için karakterinizin özgün güçlerini, silahlarını ve envanterini ne şekilde kombine edeceksiniz? Hikâye, seçimlerinize reaksiyon gösteriyor; oyunun özenle tasarlanmış görevleri sırasında seçimlerinizin entrikalarla dolu sonuçlarıyla karşılaşıyor olacaksınız. Dishonored 2, Lord Regent’ın yok oluşunun ve Rat Plague’in ortadan kalkışının 15 yıl sonrasında geçiyor. Başka bir dünyadan gelen bir kişi İmparatoriçe Emily Kaldwin’in tahtını ele geçirmiş, Isles’ın kaderini belirsizleştirmiştir. Emily veya Corvo ile Dunwall’ın efsanevi caddelerinden, Emily’nin yeniden başa geçmesinin anahtarı konumundaki, bir zamanların göz kamaştıran liman şehri Karnaca’ya yol alın. Mark of the Outsider ve yeni, güçlü yeteneklerle donanmış bir şekilde düşmanlarınızı takip edin ve hakkınız olanı geri alın.

Öne çıkan özellikler

 • Suikastçılar: Tamamen seslendirilmiş olan Emily Kaldwin ve Corvo Attano, dünyaya ve hikâyeye kendi bakış açıları ve duygusal tepkileriyle yaklaşıyor. İster şehrin caddelerinde savaşarak ilerleyin, ister çatılardqa gizlice yol alın; karakterlerin güçlerini, envanterlerini ve silahlarını yaratıcı şekillerde kullanın, hangi düşmanı ortadan kaldıracağınıza, hangisine merhamet göstereceğinize siz karar verin.
 • Doğaüstü güçler: Gelişmiş zanaat ve geliştirme sistemiyle güçlerinizi çok farklı şekillerde kullanın. Yaşayan bir gölge haline gelerek hedefinizi gizlice takip edin, ortak bir kaderi paylaşabilmeleri için düşmanları birbirine bağlayın veya onların zihinlerini domine edin. Hedeflerinize ulaşmak için şiddete yönelik olan veya olmayan güçlerinizi ve silahlarınızı neredeyse sınırsız kombinasyonlarla kullanın.
 • Hayal dünyası: Dunwall’ın gerilimli, farelerle dolu caddelerinden; Karnaca’nın renkli, egzotik sahillerine, Arkane’in sanat ve anlatı ekipleri tarafından yaratılmış stilize mekânlarda yol alın. Zengin hikâyesi, kum fırtınaları ve birbirleriyle savaşan fraksiyonları, ve de çıldırmış bir adamın inşa ettiği, yer değiştiren duvarlara, ölümcül tuzaklara ve mekanik askerlere sahip bir malikânesi ile dünya, adeta oyundaki bir karakter.
 • Zorluklar: Oynanış ve zorluk seçeneklerini tam kendinize göre bir macera yaşayabilmek adına kişiselleştirin. Gizlilik, hareket ve savaşa dair parametreler üzerinde oynayarak tecrübenizi daha zorlayıcı veya kolay hale getirebilirsiniz.
 • Void oyun motoru: Dishonored 2, render teknolojisi konusunda çağ atlatan, id Tech tarafından geliştirilen ve Arkane Studios tarafından modifiye edilen yepyeni Void oyun motoru ile son derece güzel bir şekilde hayata geçirildi. En üst seviyede sanat yönetmenliğini destekleyecek ve bu neslin donanım gücünden sonuna kadar faydalanacak şekilde geliştirilen Void oyun motoru; gizlilik ve savaş yapay zekâsı, ışıklandırma ve grafiksel render, detaylı şehir içi mekânlar ve hikâye sunumu gibi oyunun bütün mekaniklerine önemli katkı sağlıyor.

Titanfall 2

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte
Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

Titanfall 2 Çıkış Tarihi:

28.10.2016

Ön Sipariş Teklifi

Titanfall 2’yi ön sipariş verin ve savaşta Titan’ınız öne çıksın. İki özel savaş boyası, çağırma hareketleri ve daha fazlasına ilk günden sahip olun. Titanfall 2’nin birinci tekil aksiyonuna dalmak için Titan’ınızı çağırın! Bu devam oyununda pilot ve Titan’ın arasındaki bağları güçlendirecek bir tek kişilik mod da bulunuyor. Daha özgür, daha yenilikçi çok oyunculu modda dövüşler de daha eğlenceli! 6 yeni Titan, yeni pilot yetenekleri, daha fazla özelleştirme seçeneği, yeni haritalar, modlar ve fazlası çok oyunculu mod için sizleri bekliyor.

Titan’ınızı özelleştirmek için bekleyemiyor musunuz? Ön sipariş verin ve Nitro-pack’e sahip olun. Özel bir savaş boyasıyla yeni Titan Scorch için burun resmi ve özel bir çağırma işareti içerir.

Öne Çıkan Özellikler

 • Heyecan Verici Tek Oyunculu Mod: Titanfall 2 beklenmedik olaylar ve dönüşler sunan sürükleyici bir hikâye modu barındırıyor. Düşman hatlarının gerisine düşmüş bir piyade olarak Vanguard sınıfı tecrübeli bir Titan’la karşılaşacaksınız. İkili, asla yapamayacakları bir görevi başarmak için birlikte savaşmak zorunda kalacak.
 • Muhteşem Çok Oyunculu Modu Yaşayın: İlk Titanfall’dan çok daha fazlasını bekleyin. Daha fazla Titan, daha çok teknoloji ve daha ölümcül bir aksiyonla oynayış geliştirildi. Ayrıca yeni pilot ve Titan özelleştirmeleriyle kalabalıkta seçilebilir olacaksınız.
 • Arkadaşlarınızla Birlikte Kaosa Dalın: Her şey arkadaşlarla daha güzeldir. Titanfall 2 eski ve yeni arkadaşlarınızla birlikte oynayabilmeniz için Network sistemini sunuyor. İster rekabetçi olun ister sadece eğlenmek isteyin, kendinize uygun networke girerek en iyi oyun tecrübesini yaşayacaksınız.

For Honor

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte
Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

For Honor Çıkış Tarihi:

14.02.2017

Ön sipariş teklifi

For Honor’a ön sipariş verin ve özel kahraman kıyafetleri içeren Legacy Battle Pack’in sahibi olun.

Oyun hakkında

For Honor’daki gerilim dolu, inandırıcı savaş alanlarında yolunuzu karşınıza çıkah herkesi alt ederek açın.

Öne çıkan özellikler

 • Özgün savaşçı sınıfları: Her biri kendilerine has silahlara ve oyun stillerine sahip Şövalyeler, Vikingler ve Samuraylar arasından kendi savaşçınızı seçin.
 • Aklınıza kazınacak hikâye modu: Dev savaşlarda kaleler istila edin; zorlu düellolarda ölümcül boss’larla karşılaşın; gizemli, ölümcül bir düşmana karşı halkınızın hayatta kalmasını sağlayın.
 • Düşmanlarınızı kendi başınıza veya dostlarınızla alt edin: For Honor hem sürükleyici bir tek kişilik senaryo modu hem de heyecan dolu bir multiplayer sunuyor.
 • Yenilikçi kontrol sistemi: Silahınızın ağırlığını ve her bir vuruşunuzun gücünü, size tam kontrol veren dövüş sistemiyle sonuna kadar hissedin.
 • Sizin savaşçınız, sizin renginiz: Savaşçınızın görünümünü istediğiniz gibi kişiselleştirin.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte
Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Çıkış Tarihi:

07.03.2017

Ön sipariş teklifi

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’e ön sipariş verin Bolivya’nın yüksek dağlarını keşfettiğiniz, Santa Blanca ve Peruvian Cartels arasındaki ittifakı bozmaya çalıştığınız The Peruvian Connection görevine sahip olun.

Oyun hakkında

Bolivya… Bu güzel Güney Amerika ülkesi birkaç yıl içinde dünyanın en büyük kokain üreticisi haline gelmiştir. Politik güce sahip, acımasız uyuşturucu karteli Santa Blanca ülkeyi kanunsuzluk, korku, adaletsizlik ve vahşetle dolu bir yere dönüştürmüştür. Kartel, dev bir yeraltı gücü ve küresel bir tehdit olma yolunda hızla ilerlemektedir. Çözüm, topyekûn bir savaşta değil. Bu hastalığın kaynağına daha odaklanmış, gizli, ölümcül bir yaklaşımla inilmeli. Sınır ötesindeki dengeleri bozmak ve nihayetinde kartel ile yozlaşmış devlet arasındaki bağları koparmak üzere ABD’nin elit birliği Ghosts görevlendirilir. Uçsuz bucaksız, düşman topraklarda kudretli bir kartelle yüzleşen Ghosts üyeleri, şimdiye kadar üstlendikleri en zorlu ve tehlikeli görevde kritik ahlaki seçimler yapmalı ve görevlerini tamamlamak için sert çatışmalara girmelidir.

Öne çıkan özellikler

 • Bienvenidos a Bolivia: Ünlü Ölüm Yolu’ndan dünyanın en büyük tuz çölüne, Ubisoft’un şimdiye kadar yaptığı en büyük açık dünya aksiyon-adventure oyununa giriş yapın. Bolivya ve Güney Amerika’nın göz kamaştıran, muhteşem bir çeşitliliğe sahip coğrafyasından esinlenen devasa bölgelerde yol alın. Ülkenin yüzlerce köyünü, ünlü noktasını ve efsanesini çok sayıda kara, hava ve deniz taşıtıyla keşfedin. Kendi amaçları bulunan yerel halktan kişilerle tanışarak Bolivya kültürünü tanıyın; gece-gündüz döngüsünün ve hava şartları sisteminin keyfini çıkarın.
 • Bir hayalet olun: ABD ordusunun en iyilerini, dört kişilik Ghosts ekibini yönetin. İster tek kişi, ister anında, akıcı bir şekilde oyununuza katılabilen üç arkadaşınızla birlikte oynayın. Askeri görevleri istediğiniz sırayla ve istediğiniz yaklaşımla yerine getirin; gizlilik, dikkat dağıtma ve taktiksel veya direkt saldırı seçenekleri her zaman elinizin altında. Drone’larınızı kullanarak en zorlu bölgeleri tarayın, düşman lokasyonunu belirleyin veya bu drone’ları yok edici makinelere dönüştürün. Zorlu ama kritik seçimlerde bulunun; sabotaj, sorgulama, kaçırma ve suikast, hedefinize giden yolda elinizdeki seçeneklerden yalnızca birkaçı. Tecrübe kazandıkça ve envanter topladıkça Ghost’unuzu geliştirin ve kişiselleştirin.
 • Sonuçları manipüle edin ve onlarla yüzleşin: Oyundaki farklı fraksiyonlarla etkileşime geçin, Santa Blanca karteli hakkında bilgi toplayın, saldırgan Unidad askeri gücüne rüşvet verin, yerel isyankârların kaynaklarından faydalanın veya yerel nüfusu koruyun. Dikkat dağıtmak için fraksiyonlar arası çatışmalar başlatın. Dünya, yaptığınız her bir seçime farklı reaksiyon gösterecek. Her bir durumdan beklenmedik fırsatlar ve tehditler doğabilir, uzun süreli, hayati sonuçlar ortaya çıkabilir. Sistemi manipüle edin. Beklenmedik şeyleri manipüle edin.

Farming Simulator 17

Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte
Yeni Oyunlar Playstore Ön Siparişte

Farming Simulator 17 Çıkış Tarihi:

25.10.2016

Giants Software tarafından geliştirilen Farming Simulator 17 sizi modern bir çiftçinin zorlu hayatına davet ediyor. Odun kesme, hayvan besleme, bitkilerle ilgilenme gibi tüm zorlukları göğüsleyerek bir çiftçinin yaşamını yaşayın. Neleri nasıl yetiştirmek istediğinize karar verin ve bu devasa açık dünyada kendi çiftliğinizi kurun!

Kariyerinizde ilerledikçe piyasanın en güçlü ve iyi makinelerinden birebir modellenmiş olan araçlara erişiminiz açılacak. Derinlikli oynayış, geniş bir açık dünya ve koca bir araç filosuyla Farming Simulator 17 sizi şu ana dek yapılmış en iyi çiftçilik simülasyonuna davet ediyor!

Öne Çıkan Özellikler

 • Tarlanızı sürün ve yüzlerce farklı seçeneğin tadını çıkarın
 • Odun kesiminden hayvan yetiştiriciliğine dek geniş bir yelpazedeki aktiviteleri yapın
 • Çiftliğinizi genişletip harika görsellikte alanlar yaratın
 • Çiftçilikteki en iyi markalara ait traktörleri ve araçları kullanın
 • Çok oyunculu modlarda tarlanızı genişletmek için arkadaşlarınızı oyununuza davet edin
 • Sürekli değişen bir tecrübe için yaratıcı zihinlerin sürekli beslediği mod kütüphanesine göz atın