blank

Yeni Star Wars Oyunu 2017 Yılında

Yeni Star Wars Oyunu 2017 Yılında

Gelecek yıl hem filmleri hemde oyunları ile Star Wars şöleni yaşayacağız. Electronic Arts yeni Star Wars Battlefront oyununu 2017 yılı için geliştirildiğini ve o yıl içerisinde çıkacağını doğruladı.

Bunların dışında yeni gelen filmler ve birde sadece EA değil, Respawn Entertainment tarafından da TPS aksiyon macera bir Star Wars oyunu geliştirildiğini biliyoruz. Hal böyle olunca gelecek sene Star Wars ile ilgili günlerimizi saatlerimizi harcayacağız gibi gözüküyor. Ayrıca EA tarafından yapılan Star Wars Battlefront mükemmel bir satış rakamına ulaştı ve firma bundan çok memnun olacak ki hemen yeni oyun içinde çoktandır kolları sıvadı ve çalışmalara başladı. Ayrıca yeni Star Wars Battlefront oyunu içerik olarak yeni filmlerden kesitlerinde yer alacağı kesinleşti. Yeni oyun şuan için hali hazırda hala binlerce oyuncu tarafından oynanan Star Wars Battlefront oyunundan çok daha büyük ve çok daha iyi olacak. Tabi ki yeni oyun ile ilgili içeriklerin ve neler olacağının detayları verilmedi ancak yetkililerin ağzından çıkan sözler yeni oyunun çok daha büyük ve iyi olacağı ayrıca da yeni filmlerin içeriklerinin oyunda da yer alacağı yönünde. Şuan için 14 milyon satış rakamına ulaşmış olan Star Wars Battlefront yeni oyunu için, döneme denk gelecek filmleri ve bütün dünya tarafından yapılacak olan reklamları da düşünürsek yeni oyunu gerçekten iyi bir oyun haline getirirlerse şuan için yaptıkları satış rakamını iki katına katlayacakları da kesinleşir.

Yeni filmlerin içerikleri derken tabi hangi filmden bahsettiğini anlamak çok zor. Ancak herhangi birisinden içeriklerin bile yer alacak olması kulağa hoş geliyor. Yeni Star Wars Oyunu çıkış tarihi ise 2017 yılının bir zamanında gelecek ama ne zaman gelecek herhangi bir bilgi yok.