blank

Youtubers Life Türkçe Dil Güncellemesi Geliyor

Youtubers Life Türkçe Dil Güncellemesi Geliyor

U-Play Online’ın geliştirmiş olduğu ve halen erken erişimde olan bir Youtuber hayatını yaşadığımız Youtubers Life çok yakında resmi olarak Türkçe oluyor.

Ülkemizde son günlerde oldukça popüler haline gelen ve neredeyse her Youtube kanalının videosunu çekmekte olduğu, bir Youtuber hayatının nasıl olduğunu bizlere bizzat yaşatan Youtubers Life’ı oynayabilmek, daha iyi anlayabilmek için yeteri düzeyde bir İngilizce gerekiyor. Özellikle Türk oyuncuların rağvet gösterdiği bu yapımı bütün Türk oyuncuların rahatlıkla oynayabilmesi için TeknoForza ekibi kolları sıvadı ve yapıma resmi olarak Türkçe dil gelmesi için çalışıyor.

 

Youtubers Life Türkçe Dil Güncellemesi Geliyor

 

Youtubers Life’ın geliştiriciliğini üstlenen U-Play Online ile iletişimde bulunan TeknoForza ekibinin üzerinde çalışmakta olduğu Türkçe dil desteği, ekipten gelen bilgilere göre neredeyse bitmiş durumda. Bittikten hemen sonra bir süreliğine test aşamasına geçecek olan Türkçe dil, test süreci bittikten sonra U-Play Online çalışanlarına iletilecek. Daha sonra ise yeni gelecek güncelleme ile Youtubers Life resmi olarak Türkçe dil desteğine kavuşacak.

TeknoForza ekibi 1 hafta içerisinde toplam 3.235 satırdan 2.750’sini çevirdiklerini belirtiyor. Tüm satırlar bitirildikten sonraki test aşamasının ise 2-3 hafta kadar süreceğini belirten ekip daha sonra dosyaları U-Play Online’a iletecek. Bu bilgilerden yola çıkarak resmi Türkçe dil güncellemesinin en geç 1-2 ay içerisinde geleceğini belirtebiliriz. Youtubers Life Türkçe dil çalışmalarından gelen ekran görüntülerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.