blank

Zombi PC, PS4 ve Xbox One için Çıkışını Yaptı

Ubisoft firmasının Wii-U platformu için geliştirdiği ve daha sonrasında PC, PS4 ve Xbox One için tekrardan düzenlenip tasarlanan yeni Zombi oyunu bu gün itibari ile çıkışını yaptı.

Korku ve hayatta kalma oyunu olan Zombi oyunu oyuncuları, virüsün bulaştığı kanın gövdeyi götürdüğü ve bir kaç tane sağ kalanların şehirde yaşamaya çalışıp hayatlarını kurtardığı et yiyiciler ile dolu Londra’nın ortasına atıyor. FPS ( Birincil Kişi ) bakış açısı ile korku ve vahşetin dolu olduğu oyun çoklu platformlar için böylece çıkışını da yapmış oldu. Artık bilgisayar ve konsol oyuncular bu korku ve kan dolu zombi salgınının içerisinde kendileri hayatta kalmaya çalışacaklar. Kaos ortamının hakim olduğu oyunumuz tüm gerginliği ile oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı.

Bu yeniden düzenlenmiş ve geliştirilmiş versiyon ile birlikte Wii-u versiyonuna göre oyunda bir çok değişikliklerde oldu. Yeni yakın dövüş silahları ve el feneri tekrardan düzenlendi. Grafikler ve oynanış geliştirildi ve güncellendi, daha hızlı yükleme süreleri olması için oyunda bir çok değişikliklerde yapıldı ve böylelikle oyun çok daha iyi şekilde geliştirilerek oyunculara bu gün itibari ile sunuldu.

Bu oyunda zombilere kafa göz girmekten daha çok kendimizi korumaya ve hayatta kalmaya yönelik olduğunu söylemek gerek. Yani oyun sizi kendinizi korumaya daha çok itiyor ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmanızı sağlamaya çalışıyor. Çanta aramaları vs. gibi durumlarda duraklamayı devre dışı bıraktılar ve böylelikle oyunun gerilimini biraz daha artırmış oldular. Çünkü herhangi bir yeri karıştırırken arkanıza döndüğünüzde bir anda zombi ile burun buruna gelmek kadar kötü bir şey olamaz. Yeni bir çok eşya eklendi oyuna, oyuncuların hayatta kalmaları için ilk yardım çantalarından tutun, haritalara kadar değişiklikler göze çarpıyor. Yani buradan anlaşılan şey oyun Wii-U versiyonundan çok çok daha iyi ve gelişmiş durumda. Ayrıca yenilenen grafikleri ve oynanışı ile de çok daha iyi bir hale gelmiş durumda.

Bakalım oyuncular olarak hayatta kalabilecek miyiz? Zombi oyunu şuan itibari ile Steam üzerinden 60 TL ücret ile satışa sunulmuş durumda. Buradan ulaşabilirsiniz. Neyse sizleri Zombi PC fragmanı ve Zombi ekran görüntüleri ile baş başa bırakalım.

Zombi Ekran Görüntüleri

Zombi PC,PS4 ve Xbox One Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=dX7oaFVJBLQ