blank

Zula Steam’de Yeşil Işık Yaktı

Türkiye?de geliştirilen MMOFPS oyunu Zula, Greenlight oylamasında 17. günde mutlu sona ulaştı. Rekor destekle 17 gün gibi kısa bir sürede Yeşil Işığı yakan Zula, çok yakında Steam platformunda yer alacak.

Zula şu an olduğu gibi Steam üzerinden de ücretsiz bir şekilde oynanabilecek. İsteyen oyuncular ise şu an olduğu gibi web sitesi üzerinden oyuna devam edebilecekler. Anlaşılan Zula hızlı ilerleyişine devam ediyor. Oyuncu sayısını böylelikle daha fazla rakamlara ulaştıracak oyuna hızlı bir şekilde destek verilmesi de gerçekten sektörümüz açısından çok önemli. Ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulan Zula Steam platformunda yine ücretsiz olarak  yüksek bir kalite ile oyunculara sunulacak.. Türkiye?den İstanbul, Gaziantep, Safranbolu ve Trabzon şehirlerinin yer aldığı Zula?da yerli birçok içeriği de görmek mümkün. Steam platformunda Türk oyunlarının sayısı gitgide artmaya devam ediyor. Bakalım ilerleyen zaman bizlere daha hangi oyunları burada gösterecek.

zula_steam_bayrakli

Peki Zula Steam’e geldiğinde neler değişecek?

Ekibin hazırladığı sıkça sorulacak olan soruların cevapları ile birlikte aşağıda

ZULA‘yı Steam dışında oynamaya devam edebilecek miyim?
  • Evet. İstersen hem Steam’den hem de masaüstünden oynamaya devam edebilirsin.

ZULA‘yı Steam’den oynamam için bir ücret ödemem gerekiyor mu?

  • Hayır gerekmiyor. Steam üzerinden ZULA‘ya tamamen ücretsiz olarak giriş yapabileceksin.

ZULA‘da yabancı oyuncular olacak mı?

  • Hayır olmayacak. Sadece Türkiye’ye hizmet verecek olan yüksek hızlı sunucularımızda, düşük pinglerle oynayacaksın. Daha sonra açılabilecek uluslararası sunucularda, eğer dilersen yabancı oyuncularla oynamak için fırsatın olabilir. Bu tamamen senin tercihin!
Steam Cüzdanı (Wallet) ile Zula Altını alabilecek miyim?
  • Evet alabileceksin. Mevcut steam cüzdanını kullanarak Zula Altını satın alabilir, oyun içerisinde dilediğin gibi alışveriş yapabilirsin!
Hesabımdaki Zula Altını ile, ZULA Steam’e geldikten sonra alışveriş yapabilir miyim?
  • Evet. Daha önceden satın almış olduğunuz veya zulaoyun.com dan hesabınıza eklediğiniz EPINler ile gelen Zula Altını ile, Steam’den ZULA‘ya giriş yaptıktan sonra alışveriş yapabilirsiniz.
ZULA Steam’e geldikten sonra EPIN ile alışveriş yapabilir miyim?
  • Evet. Satın almış olduğun EPIN’i, zulaoyun.com üzerinden giriş yaparak hesabına ekleyebilir ve Steam üzerinden ZULA‘ya giriş yaparak oyun içerisinde alışveriş yapabilirsin.
Eski hesabım sıfırlanacak mı?
  • Hayır. Mevcut hesabın ile, Steam üzerinden giriş yapabilir ve kaldığın yerden devam edebilirsin.