blank

Assassin’s Creed Unity Ön İnceleme

Assassin’s Creed serisinin yeni nesle yani PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a özel ilk oyunu olan Assassin’s Creed: Unity’nin başında Ubisoft Montreal yer alıyor. 18. yüzyılın Parisinde geçen oyun bizi bir suikastçı olarak Fransız İhtilaline götürüyor.

Yeni seride artık hemen hemen her yere erişim sağlanıyor ve yeni silahlar bizi bekliyor stun bombaları Phantom Blade gibi yeni silahlar ve hafif saldırı ve ağır saldırı çeşitlerinin yanı sıra oyuna yeni eklenen gizlenme özelliği.Bundan kastımız samanlar arasına saklanma değil elbette, bu özelliği başka birçok oyunda olduğu gibi eşyalar arkasına saklanma olarak söyleyebiliriz Ubisoft bunu Splinter Cell?den almış gibi görünüyor. Buna kısaca nonlethal approach yani öldürücü olmayan yaklaşım özelleği ile görev yapmamızı sağlıyor. Ayrıca yeni navigasyon sistemi de bizleri bekliyor.

Şuana kadar demosundan edindiğimiz bilgiler bunlarla sınırlı. 14.11.14 tarihinde oyunun çıkması ile birlikte çok daha detaylı inceleme ile sizlerle birlikte olacağız bizi takip etmeye devam edin ilk öğrenen siz olun.

https://www.youtube.com/watch?v=E94QgRWIKZc