blank

Phantomers FGT Beta İnceleme

KARAKTERLER

Oyunda şu anlık sadece 5 adet bir birinden yetenekli karakterler bulunmakta. Karakterlerin henüz kendilerine özel hikayeleri yok.

Phantomers-Rifleman Phantomers-Sniper Phantomers-pointman Phantomers-Engineer Phantomers-Destroyer


RIFLEMAN

Rifleman, hafif makineli silahları kullanabilen bir karakter. M32 bomba atar ve SENTRY GUN adındaki ağır makineli taret ek özellikleri arasında. SENTRY GUN taretini düşmanların geçebileceği bölgelere yerleştirerek onları kolayca haklaya bilirsiniz. Aslında taret yerinize onları haklıyor. Özellikle SENTRY GUN taret özelliği ile Rifleman, en çok tercih edilen karakterler arasında.

SNIPER

Sniper, oyundaki özellikle büyük ve açık haritalarda baş tacı. LXM46 (roketatarlı sniper) ve SCAN SENSOR (düşman sensörü) ile asla arkasından vurulmaz gibi.

POINTMAN

Pointman, oyundaki kadın karakterler arasında yer alıyor. Bir nevi suikastçi ünvanına da sahip diyebiliriz. SCAN GRENADE (düşman saptayıcı bomba) ve SUPPLY RACK (destek çantası) ile sürekli hareket halinde kalıp ve düşmanlarınızı gizli gizli öldürebilirsiniz.

ENGINEER

Son zamanlarda FPS oyunlarının vazgeçilmezi Engineer’i özellikle de Team Fortess 2’den ve Battlefield serisinden tanırız. Bayan karakter olan Engineer, EMP bombası ile etraftaki diğer karakterlerin aletlerine ve oyunculara zarar vermekte. Sentry Drone ise de akıllı ve sizi takip eden bir Drone. Yakında gördüğü düşmanları makinalı silahı ile tarar ve öldürür.

DESTROYER

Havalı bir karakter olan Destroyer, ağır silahlar kullanmakta. Ekipmanlarına gelecek olursak 100 Mermi kapasiteli M134 yani Minigun, size çok büyük avantaj sağlayacak. Blast Sensor ise ortaya konulduğu andan itibariyle Etrafa yaklaşık olarak 10 adet patlayıcı saçarak düşmanları hemencecik yok edebilir.