blank

Uncharted The Nathan Drake Collection İlk Gün Yaması

Tamamıyla elden geçirilmiş halde 1080p/60fps değerinde yeniden düzenlenen Uncharted serisi, Uncharted 4: A Thief’s End’in gelişimi sürerken PS4 kullanıcılarıyla buluşacak.

Çıkışına oldukça kısa bir süre kalmışken yapımla ilgili yeni bir bilgi daha bugün Naughty Dog tarafından açıklandı. Bu açıklama son yıllarda moda olan ilk gün yamalarından bir tanesinin de Uncharted: The Nathan Drake Collection’da bulunacağıyla ilgili oldu. Özellikle seriyi daha önceden oynama fırsatı bulamamış ve koleksiyon meraklıları için geliştirilen bu yapım Ekim ayının başlarında kullanıcılarla buluşacak ve Uncharted 4 için mükemmel bir hazırlık olacak diyebiliriz.

Yapımın ilk gün yamasıyla birlikte düzenlenecek yönlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • Stabilite adına küçük düzenlemeler.
  • Görsellikle ve seslerde çeşitli geliştirmeler.
  • Kontrollerde küçük düzenlemeler.
  • Oynanışta bulunan problemlerle küçük düzenlemeler.

Ayrıca yapımın oynanabilir demosunun da 29 Eylül tarihinde PlayStation Mağazası üzerinden indirilebilir olacağını bir kez daha hatırlatmakta fayda var.

Uncharted: Nathan Drake Collection?ın çıkış tarihi, PS4 platformu için 7 Ekim olarak belirlendi. Son olarak, yapıma ön sipariş veren kullanıcıların Uncharted 4?ün Çok Oyunculu Beta?sına katılacağını da hatırlatmakta fayda var.