blank

No Man’s Sky Gemi Slotu Büyütme

No Man’s Sky Gemi Slotu Büyütme

No Man’s Sky bildiğiniz üzere 3 gün önce PC’ye geçte olsa çıkışını gerçekleştirdi. Oyuncuların olumsuz eleştiri oklarına tutulan No Man’s Sky hakkında sizler için daha önce Thamium9 elementini nasıl bulabileceğiniz, toplayabileceğiniz hakkında bir rehber hazırlamıştık. Bugünkü rehber niteliğindeki haberimizde daha fazla yük taşımanızı sağlayacak gemiler olan 48 slotlu gemileri nasıl elde edeceğinizi anlatacağız. Kısaca No Man’s Sky gemi slotu büyütme diyebiliriz

No Man’s Sky 48 slotlu gemi elde etmenin yolu jordyvanhuissteden isimli bir Reddit kullanıcısı tarafından oyuncularla paylaşıldı.

Bir gezegende gezinirken gezegen yüzeyinde düşmüş veya terk edilmiş olan bir gemi buluyorsunuz. İhtimaller düşünüldüğünde bu geminin envanteri sizin geminizin envanter kapasitesine göre ya üstü ya da altı olacak. Yani bu da demek oluyor ki bu gemiyi tamir etmeniz durumunda %50 olasılıkla daha iyi envanter kapasitesine sahip bir gemi elde edebilir ve 48 slotlu bir gemiye sahip olabilirsiniz.

No Man's Sky Gemi Slotu Büyütme

No Man’s Sky Gemi Slotu Büyütme işi en kolay düşmüş ve terk edilmiş gemi bulmaktan geçiyor. Peki düşmüş veya terk edilmiş olan gemileri nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey gezegenin üzerindeki turuncu ışıkları takip etmek. Işıkları takip ettiğinizde, ışıkların bitimine doğru gemiyi bulabileceksiniz. Yukarıda belirttiğimiz gibi bu gemileri tamir ettiğinizde %50 ihtimalle 48 slotlu bir gemiye sahip olabileceksiniz. Tamir işlemi içinse Launch Thruster ve Pulse Engine kısımları gerekiyor ancak istediği materyalleri her türlü gezegenden kolaylıkla bulabilirsiniz. No Man’s Sky Gemi Slotu Büyütme işi aslında sanıldığından daha kolay ancak biraz şansınızın da yaver gitmesi gerekiyor o kadar.

Yeni gelen bilgiye göre bazı oyuncular aynı gezegende birden fazla gemi bulmuş. Buda jordyvanhuissteden’in rehberinde ilk belirttiği eski geminizi kaybedecek olmanız teoremini ortadan kaldırmış oldu.