blank

No Man’s Sky Thamium9 Elementi Nasıl Toplanır

No Man’s Sky Thamium9 Elementi Nasıl Toplanır

Sizler için oyunda en çok aranan element olan Thamium9 nasıl toplanır bunu anlatmaya çalıştık. No Man’s Sky Thamium9 Elementi Nasıl Toplanır aşağıdan bilgileri okuyabilirsiniz.

Özellikle oyunun başında bu elementi çok arayacaksınız. No Man’s Sky Thamium9 Elementi oyunda en çok aranan elementlerden birisi. Peki bu element nasıl bulunur ?

Oyunda çok büyük bir üretim listesi ve element koleksiyonu mevcut. Gerçekten oyuncuların aklında tutamayacağı kadar büyük. Bu elementin en çok işe yaradığı yer ise uzay giysisinin hayati destek sistemleri, madencilik ekipmanları ve bazı silahların çalışması için Thamium9 elementi gerekiyor. Ama en önemlisi, Thamium9 uzay geminizin uzayda yüksek bir hızda seyahat etmesini sağlayan Pulse Engine parçası için gereken enerji kaynağı.

No Man's Sky Thamium9 Elementi Nasıl Toplanır

No Man’s Sky Thamium9 Elementi Nasıl Toplanır

Thamium9 elementi bazı gezegenlerin yüzeylerin bulunabiliyor. Ancak sadece bu yeterli olmuyor. Gezegenlerin yüzeyinde bulunsa bile her oyuncunun oyunu farklı olduğundan, bazıları için bu elementi edinmek imkansız hale gelebiliyor. Aslında temel yöntem şu;

Uzayda gezinirken karşınıza çıkan taşları ve enkazları geminizin ana silahıyla patlatmanız gerekiyor. Bu uzay taşlarının patlamasının ardından bazı elementler elde edilebiliyor. Bunlar patladıktan sonra ortaya Thamium9 elementi çıkacaktır. Şansınızı çeşitli uzay istasyonlarındaki uzay gemileri ile de denemelisiniz. Çünkü bazıları takas için Thamium9 teklif edebiliyorlar.

Kaynak : https://tr.vg247.com/