blank

The Sims’den 21. Yıl dönümü Hediyeleri

Piyasaya çıkışının 21. yıl dönümünü kutlayan The Sims serisi, içerisinde çeşitli öğelerin bulunduğu 21 parçalık öğe setini oyunculara hediye ediyor.

Yeni mobilya öğeleri arasında, herhangi bir dekor tarzına uyacak şekilde tasarlanmış bir yemek masası ve mutfak setinin dışında, çekmeceli konsol, parlak kırmızı gardırop ve Orta Çağ’dan kalma bir üçlü set yer alıyor. Bunların dışında karakterlere uygulanabilecek bir kaş seti, tüm cilt tonlarını tamamlayabilecek şekilde tasarlanmış fosforlu kalem, koyu mat ruj stili ve yaşlanan Sim’ler için kaz ayağı ekleyebilecek kozmetik makyaj kalıpları da eklendi.

blank

Yeni kıyafetler arasında ise örme tilki bere, sarı bir kot pantolon ve küçük çocuklar için de kıyafetler bulunuyor. Yiyecek olaraksa tereyağlı tavuk, çikolatalı mousse tatlısı da dâhil olmak üzere birbirinden çeşitli lezzetler eklendi.

blank

Yeni öğeler hakkındaki blog yazısında geliştirici stüdyo, The Sims ile geçmişlerini, ürettikleri öğeleri ve bunları neden oyuna eklemeyi seçtiklerini açıkladı. Ayrıca yıl dönümü paketinde katkıları bulunan HeyHarrie, storylegacysims, peachyfaerie, peacemaker_ic, Luumia, icemunmun, grimcookies, Feral Poodles ve AHarris00Britney isimli kullanıcılara da teşekkür edildi.