blank

Tüm PS4-PS5 Oyunları E3 2021 İçin Onaylandı

Görünüşe göre Sony, bu yılki E3’ü atlamaya hazırlanıyor, ancak daha sonra kendi sunumuna ev sahipliği yapabilir. Yine de, ticaret fuarı (ve çevresindeki etkinlikler) başladığında birkaç PS4 ve PS5 oyunu ortaya çıkacak. Aşağıda, E3 2021’de gösterilmesi planlanan PlayStation konsolları için planlanan tüm oyunların bir listesi bulunmaktadır.

E3 2021’de gösterilen onaylanmış PS4 ve PS5 oyunlarının listesi çok uzun değil (şu anda), ancak çeşitli türlere yayılıyor. Studio Ghibli’nin Spirited Away ve Ghost Town Games’in Overcooked oyunlarını harmanlayan ve geliştirici Waking Oni Games tarafından Onsen Master adlı büyüleyici görünen bir kaplıca yönetim simülatörü var. (15 Haziran 15:35 PT’de gerçekleşecek GameSpot’un Play for All Showcase’i sırasında Onsen Master da dahil olmak üzere birkaç bağımsız yapım sunacağız.) Studio Stormind Games’ten Batora: Lost Haven, çılgın bir Diablo-esque ikiz çubuk aksiyon-maceracı, da bir görüntü oluşturacaktır. Aynı şekilde, yakın zamanda duyurulan Ghostrunner devam oyununun da katılması bekleniyor.

Greylock Studio’nun Mirror’s Edge ile Superhot ile buluşuyor gibi görünen yerçekimine meydan okuyan FPS’si Severed Steel’i görmek beni heyecanlandırıyor. Mart ayında duyurulan Severed Steel, tek kollu bir kahramanın zamanı yavaşlattığı ve ahbapları vururken çeşitli yıkılabilir ortamlarda dolaştığı şık bir oyun sunuyor. Video oyunlarının olabileceği en iyi şekilde çılgın görünüyor. Aşağıdaki fragmana göz atın.

Oyunlar:

 1. Anno: Mutationem
 2. Batora: Lost Haven
 3. Beasts of Marvavilla Island
 4. Black Book
 5. Chernobylite
 6. Death Trash
 7. Endling
 8. Eternal Cylinder
 9. Ghostrunner 2
 10. Kitsune Tails
 11. Kung Fu Kickball
 12. Lamentum
 13. Onsen Master
 14. Serial Cleaners
 15. Severed Steel
 16. Shadow Warrior 3
 17. Trifox
 18. White Shadows