blank

Ünlü Valorant Takımı 100 Thieves 2022 Kadrosunu Açıkladı!

100 Thieves, resmi 2022 VALORANT ekibini Twitter’da duyurdu. Organizasyon, 2021 rekabet sezonunun bitiminden bu yana başlangıç ​​kadrosunu aktif olarak elden geçirdi. Duyuruyu takiben, 100 Thieves 2022 kadrosu: Hiko, Asuna, Ethan, BabyJ ve Ec1s oyuncularından oluşuyor.

BabyJ, FaZe Clan’da nispeten kısa bir sürenin ardından 100 Thieves’e katılacak. 23 yaşındaki oyuncu, 2021’in sonraki bölümünde FaZe’ye katıldı, ancak bireysel başarı elde ederken takım büyük ölçüde yurt içinde çelişkiliydi. FaZe ayrıca Babybay merkezli kadrosunu yeniden oluşturduğundan, BabyJç, 100 Thieves’de yeni bir ev bulacak.

Ec1s, Avrupa’dan Kuzey Amerika’ya geçiş yapan ilk ‘ithal’ oyunculardan biri olacak. Jamppi, sonunda kadroya dahil edilmeden önce Team Liquid’de oynanan IGL. Ninjas In Pyjamas’ta kısa bir göründükten sonra Avrupa serbest oyuncu sahnesinde dolaşan Ec1s, kariyerinde ilk kez bir Kuzey Amerika takımında başlayacak.

100 Thieves, ilk VCT’nin hayal kırıklığı yaratan bir sonunun ardından 2022’de toparlanmaya çalışıyor. First Strike’ı kazanmasına ve Masters Berlin’de boy göstermesine rağmen, kadro, elemelerde Cloud9’a düştükten sonra VCT Şampiyonlarına hak kazanamadı. Kısa bir süre sonra, 100 Thieves eski IGL Steel ve Nitr0’ı düşürdü.

Nitr0, Team Liquid’in CS:GO bölümüne geri döndüğünden beri sezon dışında kadrodan ayrıldı. Asuna, Ethan ve Hiko’nun çekirdek üçlüsünü temel alan ekip, ekibin 2021’de düzensiz bir şekilde bulduğu başarıyı geliştirmeyi umuyor.

Gelecek Güncellemeler ve Güncel Haberleri edinmek için Websitemizi takip etmeyi ve Discord kanalımıza katılmayı unutmayın.