blank

Watch Dogs: Legion Çevrimiçi Modu Pc’de!

Ubisoft biraz da olsa gecikmeyle Watch Dogs: Legion oyunu için PC platformuna çevrimiçi modunu nihayet ekledi.

Watch Dogs 2’nin devamı niteliğinde olan aksiyon-macera oyunu, geçen yılın Ekim ayı içerisinde piyasaya çıkmıştı. Başlangıçta sadece tek oyunculu seçenekle yayınlanan oyun için Ubisoft, 3 Aralık 2020’de online modun geleceğini ifade etmişti. Fakat bazı aksiliklerden kaynaklı belirtilen tarih tüm platformlar için ertelendi. Konsollar ve Stadia’dan sonra nihayet beklenen çevrimiçi mod PC kullanıcılarına kavuştu.

blank

Watch Dogs: Legion online modu artık PC’de

Watch Dogs: Legion 3.22 güncellemesi ile birlikte bir dizi kritik hatayı çözdü. Aynı zamanda beklenen online mod da nihayet PC kullanıcılarına sunuldu. 9 Kasım’da konsol oyuncularına sunulan çevrimiçi oynama özelliği şimdi bilgisayarlardan da erişilebilir halde. Popüler aksiyon RPG oyunu 14,4 GB dosya boyutuna sahip yeni yamayla birlikte beraber oyuncularını sevindirdi.

Sosyal medyada paylaşılan ilk geri bildirimlere göre Watch Dogs: Legion PC sürümü halen birtakım problemlere sahip. Son yamayla bazı sorunlar ortadan kalkmış da olsa buna yenileri eklenmiş gibi görünüyor. Epic Games Store’da standart fiyatı 269 TL olan oyunun beş aydır halen hatalara sahip olması eleştiri oklarını Ubisoft’ta topluyor.