blank

XBOX Games, Mayıs 2021 Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

Microsoft, Mayıs ayının Xbox Games with Gold serisini ve geriye dönük uyumlu olan Xbox 360 oyunlarını açıkladı . Önümüzdeki ay Lego Batman ve Tropico 4 Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate aboneleri için ücretsiz olacak, Xbox One ücretsizlerinde ise Dungeons 3 ve Armello’yu ücretsiz olacak.

Armello, hayvanlar tarafından yönetilen karanlık bir masal dünyasında geçen dijital bir masaüstü oyunudur. Armello’nun lideri olmaya çalışan bir kahraman olarak oynuyorsunuz. Bu noktaya gelmek için, stratejik kart tabanlı savaşlarda yavaş yavaş ilerlemeli, arkadaşlar edinmeli ve çok çeşitli görevleri tamamlamalısınız. Kart tabanlı rol yapma oyunlarını ve masa oyunlarını seviyorsanız, Armello göz atmaya değer. Mayıs ayı boyunca ücretsiz olacak.
Dungeons 3, askerlere şeytani zindanlar yaratmak için komuta etmekle görevlendirilmiş lider olan Thalya ile oynadığınız bir zindan simülatörüdür. Dungeons 3, 20 ana hat görevine sahip tek oyunculu bir harekata ve sizin ve arkadaşınızın birlikte alçakça zindanlar inşa edebileceğiniz bir kooperatif moduna sahiptir. Dungeons 3, 16 Mayıs’tan 15 Haziran’a kadar ücretsiz olarak oyuncularla buluşacak.
Lego Batman, 2008’de piyasaya sürüldü, ancak ailenizle beraber oynamak için bir oyun arıyorsanız Lego Batman oyununu kontrol etmeniz gereken bir oyun. Lego Batman’da Caped Crusader ve Robin, Riddler, Penguin ve Joker dahil olmak üzere Gotham’ın en kötü şöhretli kötü adamlarının izini sürmek zorundadır. Lego Batman, tüm Traveller’s Tales Lego oyunları gibi, canlı oyun mekaniğine ve hafif kalpli bir tona sahiptir. 1 Mayıs – 15 Mayıs arasında ücretsiz olacak.
Haemimont Games’in Tropico 4, sizi El Presidente rolüne yerleştiren bir strateji yönetimi simülasyonudur. Vatandaşlarınızın ihtiyaçlarını karşılayan ve hükümet düşmanlarının saldırılarını engelleyen tek ve güçlü bir ulus yaratmak için çalışıyorsunuz. İğneleyici hikayesi ilgi çekici ve sağlam strateji ve yönetim simülasyonu mekaniklerini hepsini bünyesinde barındırır. Tropico 4, 16 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri ​​arasında ücretsiz olacak.
Hem ücretsiz hem de sürükleyici olan oyunseverler bu oyunlar tam size göre, oyanrken keyfinize bakın.