blank

Xbox Live Gold Nisan ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Abonelik sistemi ile çalışan Xbox Live Gold, her ay özel olarak üyelerine yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Oyuncuların abonelik sisteminde kalmalarını sağlamaya çalışan hamleleriyle dikkatleri üzerine çeken Xbox, abonelere özel Nisan ayında sunacağı ücretsiz oyunların ne olduğunu açıkladı.

Game Pass Ultimate üyeleri de dahil olmak üzere Xbox Live Gold aboneleri 1 Nisan itibarıyla yeni ücretsiz oyunlarını temin edebilecek. Nisan ayı serisini duyuran Microsoft, Vikings: Wolves of Midgard ve Truck Racing Championship dışında, Xbox 360’ta yayınlanan Dark Void ve Hard Corps: Uprising oyunlarını sınırlı süreliğine oyunseverlerin karşısına çıkaracak.

blank

Xbox’ta Nisan ayı macera dolu geçecek

İlk olarak 2017 yılında piyasaya sürülen Vikings: Wolves of Midgard, oyuncuları Jotan ve Ragnarok‘un diğer yaratıklarına karşı savaştıkları mitolojik Midgard dünyası ile tanıştırıyor. 2019 yılında çıkış yapan Truck Racing Championship, adından da tahmin edileceği üzere gibi 45 araç ve 14 pist içeren büyük bir yarış oyunu.

Nisan ayının diğer ücretsiz Xbox Live Gold oyunları oyuncuları Xbox 360 dönemine taşıyor. 2010 yılında piyasaya sürülen Dark Void, oyuncuların özel bir jetpack özelliği ile yerde veya havada düşman uzaylılara karşı savaşını anlatıyor. Nisan ayı için dördüncü ve son oyun ise Contra evreninde geçen ve 2011 yılında yayınlanan silahlı aksiyon oyunu Hard Corps: Uprising.

Ücretsiz Nisan 2021 oyunları

– Vikings: Wolves of Midgard / 1 – 30 Nisan

– Dark Voice / 1 – 15 Nisan

– Truck Racing Championship / 16 Nisan – 15 Mayıs

– Hard Corps: Uprising / 16 – 30 Nisan