blank

Assassin?s Creed Filmi Yeni Fragman

Assassin?s Creed Filmi Yeni Fragman

İlk fragmanındaki; gerek alakasız müzik seçimleri, gerek fragman sebebiyle oyuncuları da kendisinden soğutmayı başaran Assasin’s Creed filmi için yeni uluslararası bir fragman yayımlandı.

Kanye West’ten vazgeçemeyen ekip bu fragmanda da kendisini kullanmış. Bu sefer sadece bir parça yer vermiş fakat önceki fragmana göre çok daha derli toplu bir fragman ortaya çıkmış.

Justin Kurzel’in yönetmenliğini yapacağı filmin başrollerinde ise Michael Fassbender, Marion Cotillard ve Jeremy Irons gibi isimleri izleyeceğiz.

 


assasins-creed-filminden-yeni-bir-fragman-yayimlandi2


 

Filmde sıradan bir barmen olan Desmond, bir gün sebebini bilmediği biçimde kaçırılır. Kendisini kaçıran kişilerse büyük bir şirkettir, ve Desmond’u Animus adlı üst teknolojiye sahip bir makineye bağlamak isterler. Bu makine sayesinde Desmond’ın pek çoğu suikastçı olan atalarının anılarına ve hafızlarına erişim imkanı bulacaklardır.

İlk fragmanı sebebiyle olumlu yorumlardan çok olumsuz eleştirilere maruz kalan yapım, ikinci fragman ile oyuncuların gönlünü fethetmiş gibi görünüyor. Yayımlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Assassin?s Creed filmi çıkış tarihi 21 Aralık 2016 olarak kesinleşmiş durumda.

Assassin?s Creed Filmi Yeni Fragman

https://youtu.be/-zICTvoJgj0