blank

Battlefield Dizisi Geliyor

Battlefield Dizisi Geliyor

Artık oyunlar çok daha fazla şekilde hem sinemalarda hemde TV’de boy göstermeye başladılar. Sinema ve dizi dünyası oyunlar tarafından daha fazla meşgul edilmeye başlandı.

Paramount Television ve yapım şirketi Anonymous Content yaptığı açıklamayla Electronic Arts ile partnerliklerini ve Battlefield’ın televizyon dizisi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Tabi ki sinema dünyası efsane savaş filmleri ve dizileri ile dolu. Bunların arasında hayran olduğumuz oyunlardan birini görmek biz oyuncular içinse daha efsane bir şey olmuş oluyor. Resmi yapılan açıklamadan sonra Battlefield markası ile bir dizi geldiğini duymak bizleri sevinçten uçurdu diyebiliriz. Bu açıklamada inanılmaz bir kitlesi bulunan ki bu kitleyi binler değil milyonlar olarak söylemek kesinlikle yanlış olmaz. Battlefield serisinin iyi bir hikaye örgüsüne sahip olduğu da belirtilmiş.


battlefield-dizisi-geliyor

Battlefield Dizisi


Battlefield dizisi tüm oyuncular tarafından daha açıklama yapılır yapılmaz müthiş bir duygu ile karşılandı. Battfield dizisi Battlefield hayranları tarafından kaçırılmadan izleneceği daha duyuru günü bile kesinleşti diyebiliriz. Anonymous’tan Michael Sugar ve Paramount Television’dan Amy Powell’in söylediğine göre televizyon dizisi oyuna bağlı kalacak. Daha öncesinde yine böyle bir Battlefield dizisi ortaya sürülmüştü fakat iptal edilmişti. Tüm korkumuz bu projenin kesinlikle iptal edilmesi yönünde. Ancak daha şimdiden müthiş bir sinerji oluşturduğunu düşünürsek umarız böyle bir şey yaşanmaz.

Battlefield dizisi ile ilgili henüz başka bir açıklama yapılmış değil. Detaylar geldikçe sizlere Turksihplayer ailesi olarak aktarmaya devam edeceğiz. Şuan için Battlefield serisinin hangi oyunları ile bağlantılı olacağı da belli değil. Battfield 1 ile ilgili olması konusunda çok fazla söylenti var ancak tabi ki bunlar sadece bir söylenti. Tahminler de tamamen bu sene oyun dünyasına büyük bir damga vurmuş, daha çıkmadan milyonların beğenisini kazanmış olan oyun Battlefield 1 ile bağlantılı olacağı yönünde.