blank

Captain America Civil War’dan İlk Fragman Geldi!

Kaptan Amerikayı kınıyoruz!

Her yıl hayranlarına harika filmler sunmayı amaç gütmüş Marvel, evreninin soğuk kanlı ve güçlü kahramanı Kaptan Amerika, üçüncü filmi “Kaptan Amerika: İç Savaş” (Captain America Civil War) ile geri dönüyor!

Ancak bu sefer bir terslik var. Bu sefer birlik ve beraberlik bozulup, iç savaş başlıyor! yayınlanan ilk Kaptan Amerika: İç Savaş fragmanında Tony Stark’ın Kaptan Amerika’dan ve kardeşi Bucky Barnes’tan ölümüne dayak yediğini, en sevilen kahramanların birbirine düştüğü görülüyor.

“Yenilmezler: Ultron Çağı?ndaki olayların sonrasında dünya hükümetleri kolektif olarak tüm süper-insan aktivitesini denetleyecek bir yasa geçirmeye karar verirler. Bu Yenilmezler içerisinde görüş bölünmelerine sebep olur ve Yenilmezler Iron Man ve Kaptan Amerika altında iki fraksiyona bölünür. Eski müttefikler, şimdi epik bir mücadeleye gireceklerdir.”

kaptan amerika iç savaş caps
Marvel hayranları şimdiden taraflarını tuttu! #TeamIronMan

 

Ayrıca, akıllara durgunluk veren soru: Hulk tarafsız mı kalacak ? yayınlanan ilk Captain America Civil War fragmanını Türkçe alt yazılı olarak aşağıdan izleyebilirsiniz.

27 Nisan 2015’de çekimlerine başlanan Kaptan Amerika: İç Savaş, Mayıs 2016’da vizyona girecek.

Captain America Civil War İlk Fragmanı