blank

Game of Thrones Cephesinde Son Durum

Bildiğiniz üzere Game of Thrones sezon finalini seyircilerinin hiç beklemediği bir şekilde yaptık. Hatta öyle ki seyirci finali görse bile acaba o gerçekten öldü mü yoksa hayatta mı kalacak şeklinde kafasında sorular oluştu. Bunu fark eden Game of Thrones yapımcıları durur mu hiç?! Hemen harekete geçtiler. Yeni sezon için de seyircilere bu tarz sağ gösterip soldan vuran senaryolarla geleceğini vurguladılar. Peki, bu sezonda kimler hangi karakterleri canlandıracak?

Her ne kadar çoğu temel karakter konusunda henüz herhangi bir açıklama gelmese de dizinin önemli karakterlerinden Theon‘un amcası Euron Greyjoy‘a hayat verecek kişi açıklandı. Lucy ve A Hijacking filmleri ile de tanınan Pilou Asbaek, Theon’un amcası Euron Greyjoy‘a hayat verecek olan isim olarak açıklandı.

HBO önceleri bu karakter için bir başka Danimarkalı oyuncu olan Mads Mikkelsen’in ismini açıklamıştı ancak alınan son kararlara göre bu karakteri Pilou Asbaek canlandıracak. Kesin olacak açıklanan karara göre önümüzdeki günlerde Game of Thrones’un diğer karakterlerine ilişkin haberler alacağız gibi gözüküyor.