blank

Tomb Raider Filmi Çıkış Tarihi ve Detaylar

Tomb Raider Filmi Çıkış Tarihi ve Detaylar

Senaryosu başarılı olan bulmacası ve aksiyonu bol olan yapımlardan biri olan Tomb Raider serisi, yeniden beyaz perdeye hazırlanıyor.

Daha öncede bildiğiniz üzere beyaz perdede yer alan Tomb Raider’da Lara Croft’u Angelina Jolie oynamış ve oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmıştı. 13 yılın ardından tekrardan beyaz perdede boy gösterecek olan yapım şimdiden bir çok sinema eleştirmeni ve oyuncuları heyecanlandırıyor.

 


tomb-raider-filminden-detaylar-ve-cikis-tarihi

Tomb Raider Filmi Çıkış Tarihi ve Detaylar


 

Ancak bu sefer filmin başrolünde yani Lara Croft rolünde Angelina Jolie olmayacak. Yeni Tomb Raider filminde başrolü oynayacak kişi Alicia Vikander olarak açıklandı. Bir çok Tomb Raider hayranı tarafından kendisi bu role yakıştırılmasa da, eskiden yapmış olduğu Holywood’da başarılı rolleri sebebiyle sinema eleştirmenleri onu bu rol için doğru isim olarak görüyor.

Yönetmenlik koltuğu için Roar Uthaug’un uygun görüldüğü yeni Tomb Raider filmi çıkış tarihi ise 16 Mart 2018 olarak belirlendi. Şimdilik film hakkında başka bir detay verilmedi. Yeni detaylar ve haberler geldikçe sizlerle paylaşacağız.