blank

Overwatch Bastion Oynanış Videosu Yayınlandı

Blizzard’ın yeni FPS oyunu Overwatch karakterlerinden Bastion için oynanış videosu yayınlandı.

Bastion karakterinin yetenekleri savunma üzerine kurulmuş ve takım savunmasına katkıda bulunan en iyi savunma karakterlerinden bitanesi.

Bastion Yetenekleri

Recon : Recon moduna geçerek Bastion tamamen bir mobil donanımlı hafif makinalı tüfeğe sahip bir destek görevi üstlenebiliyor. Sahip olduğu makineli tüfek orta mesafeli atışlar için etkileyici bir hasara sahip.

Sentry: Bastion sentry moda geçerek önüne bir koruma kalkanı oluşturur. Gelen mermi yağmurlarına karşı donatılmış bir savunma özelliğine sahiptir. Bu moda geçildiğinde korumanın içerisinden çıkan minigun silahı ile kısa ve orta mesafeli atışları yıkıcı hasarlar oluşturabiliyor.

Reconfigure : Bastion savaş koşullarına uyum sağlamak için bir önceki yetenekler arasında geçiş özelliği sağlayan ana muharebe modlarına dönüşebiliyor.

Self repair : Bastion sağlığın geri alabilen bir onarım özelliğine sahip fakat bu işlemi gerçekleştirirken silah kullanma ve hareket etme gibi bir özelliği yok.

Tank (Ultimate) : Bastion en büyük özelliği tank moduna dönüşebilmesi. Bu mod ile birlikte tekerleklere sahip , güçlü uzun menzilli top atışları sağlayabiliyor. Bu modda sınırlı süre kalabiliyor. Attığı topların geniş bir alana patlama yaparak şarapnel hasarı verebiliyor.

Overwatch Bastion Oynanış Videosu

Diğer yayınlanan Overwatch karakterlerinin oynanış videoları için ;