LoL 6.8 Yama Notları Tüm Detaylar

KABİLİYETLERDE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER – LoL 6.8 Yama Notları

Ziyafet

Bekleme süresi arttı.

Ziyafet, tutumlu oyun tarzının vazgeçilmezi olmaya başladı. Bu kabiliyetin kazandırdığı sürdürülebilirlik aynı seviyede bulunan ve daha riskli olan alternatiflerini (diğer adıyla Çift Taraflı Kılıç) geride bıraktı. Böyle olunca koridorda ezip geçmesiyle bilinen şampiyonlar daha zayıf olan rakiplerini üsse dönmeye zorlayamaz oldu. Ziyafet’in her dalga için bir kez aktif olabilmesi, verdiği iyileştirme etkisini tatmin edici bir seviyede tutarken oyuna olan etkisini bir miktar azaltıyor.

BEKLEME SÜRESİ 25 saniye ? 30 saniye

Zula

Verdiği can azaldı, mana arttı.

Bu bölümün notunu artık siz de yazabilirsiniz. Koridorlarda daha fazla yetenek kullanabilmek: iyi. Hiç uğraşmadan koridorda hayatta kalmak: kötü. Anlayacağınız, peksimet de Musibet İksiri ile aynı kaderi paylaşıyor.

KULLANIM ANINDA CAN 20 ? 15
KULLANIM ANINDA MANA 10 ? 15

Hortlağın Pençesi

Verdiği can ve hasar azaldı.

Sezon 6 boyunca bir şekilde üst koridorda bulunduysanız Hortlağın Pençesi’ni tekrar tekrar görmüş olmalısınız. Sonra tekrar görmüş olmalısınız. Ardından tekrar (Burada bir Ekko esprisi var). Tankları ilgilendiren bir kabiliyetin tanklara yardımcı olmasından daha doğal bir şey olamaz. Ancak bu kabiliyetin tankları kapı gibi yapması ve üstüne de onları ölüm makinelerine dönüştürmesi, işleri karıştırıyor.

Bu değişiklik büyük ihtimalle tek başına Pençe’nin sorunlarını çözemeyecek ancak biz bazı seçenekleri değerlendirirken etkisini azaltıyoruz.

CAN ÇALMA ORANI Azami canın %3’ü ? Azami canın %2,5’i

GİDERİLEN HATALARI OKUMAK İÇİN DİĞER SAYFAYA GEÇİNİZ